Opinia: "Kolczyki z kwarcem tytanowym "Taboo""

Kolczyki z kwarcem tytanowym "Taboo"

Bardzo oryginalne kolczyki wykonane od podstaw ręcznie z nieregularnych bryłek kwarcu tytanowego oraz srebra próby 999 i 925.

Zobacz artykuł! »

Opinia

Pąki tego kwiatu zawsze rozwijały się ostatnie. Przez całe lato wszyscy podziwiali jedynie obietnicę kwiecia, spokojnie czekającą w srebrnawym kokonie na babie lato. Wtedy, kiedy inne kwiaty były tylko wspomnieniem, pączki rozwijały się, ukazując gwiaździsty kwiatostan. Jedno spojrzenie na nie przynosiło duszy błogość, taką miały tajemną moc.
Tamto lato jednak było wyjątkowo krótkie i zima szła po nim szybko, jak japoński pociąg. Żadnej jesieni... Fala mrozu usypiała roślinność. Ale pączki jeszcze się nie rozwinęły! Miały tak umrzeć, sczernieć, stwardnieć i wreszcie rozpaść się w proch pod dotknięciem różdżki Królowej Śniegu? Nie zaznawszy nawet życia i pełnych podziwu spojrzeń przechodniów?
Tak myślała sobie wiedźma Vevka, podziwiając cuda natury. Tknięta współczuciem, zerwała dwa dorodne pąki, wygięła w pałąk szypułki i włożyła w dziurki w uszach. Pod jej czarodziejskim dotknięciem, zwinięte płatki skamieniały a gałązki srebrem się pokryły. Jako kolczyki nigdy nie rozwiną się w kwiat, ale będą przez wieki podziwiane i pożądane...
SĄ....