Wszystkie opinie

Piękny zestaw bransoletek, dopracowane szczegóły. Na moją prośbę Pani Ewa dopasowała długość. IDEALNA i już "przyklejona" do mojego nadgarstka na zawsze :) Błyskawiczna dostawa, ładnie zapakowana. Dziękuję Więcej »
Ładna bransoletka mam nadzieję że spodoba się też mojej córce bo dla niej kupiłam na "gwiazdke". pozdrawiam. Danka
Więcej »
Jestem szczęśliwą posiadaczka tej cudnej bransoletki. Zresztą cała ta kolekcja a jest bosssssska! Widzę, że teraz zrobiła Pani jeszcze śliczniejsze, zasadzałam się na tę z szafirami, ale najwidoczniej ktoś mnie uprzedził :((((( Czy będzie jeszcze dostępna? Więcej »
Wszystko Ok. wysyłka ekspresowa, opakowanie bez zarzutu, kontakt z Panią Ewa bardzo miły, a bransoletka wprost zachwycająca! Szczerze polecam. Więcej »
Kapitalna bransoletka, bardzo pomysłowo zrobiona. Ślicznie prezentuje się na ręce, larimary po prostu pyszne, takie nasycone, aż poczułam powiew morskiej bryzy i wspomnienie letniego urlopu nad morzem - polskie też jest piękne.
Już szukam pretekstu, żeby kupić sobie jeszcze jedną z tej serii.
Więcej »
Wszystko zgodne z opisem. Bransoletka i opakowanie bardzo ładne. Polecam! Więcej »
Dzisiaj przy kolacji wręczyłem Żonie ten drobiazg. W oczach Żony zobaczyłem zachwyt i niedowierzanie.
Moja Żona jest przepiękną, subtelną blondynką i rubiny bardzo do Niej pasują. Od lat kupuję Jej biżuterię z tym kamieniem, do tej pory w bardziej staroświeckich oprawach. Tym razem jednak zdecydowałem się na bardziej nowoczesną formę i widzę, że moja Ukochana założy ją nie tylko od święta. Dziękuję za błysk w oku mojej Żony i łączę wyrazy uszanowania.
P.S.
Bardzo Pani dziękuję za dodatkowy prezent.
Więcej »
Kolczyki bogate, eleganckie i pełne uroku. Misterna robota wachlarzy przepięknie się prezentuje na uszach i będą dopełnieniem wieczorowej sukni. Dziękuję za kolejną piękną rzecz z Pani pracowni.
ps. Dziękuję za miły prezent Więcej »
Chciałbym podziękować Pani Ewie nie tylko za piękne wykonanie wisiora i terminowość, ale za zadbanie o komunikację pisemną i ustną ze mną jako potencjalnym klientem. Mimo ogólnej poprawy sprzedaży internetowej mam często sporo uwag do sprzedających właśnie w tej dziedzinie. Z pewnością to nie ostatni mój zakup tych wspaniałych ozdób. Dziękuję. Tomek Więcej »
Bardzo dziękuję! Więcej »
Strona: 12345