Wszystkie opinie

Długo szukałam tak pięknego wisiora z kryształem górskim. Srebrna oprawa obejmująca kryształ zachwyca niezwykłą misternością i kunsztem. Wprost nie do uwierzenia, że stworzyły to ludzkie ręce. Kryształ sam w sobie również jest wyjątkowy, ma wewnątrz białe zmętnienia, co sprawia, że wygląda jakby miał duszę. Wierzę, że będzie mnie chronił i przynosił szczęście. To naprawdę wyjątkowa rzecz. Kontakt z Panią Ewą przemiły, a wysyłka błyskawiczna. Przesyłkę otrzymałam na drugi dzień po zamówieniu pięknie zapakowaną i pachnącą. Stokrotne dzięki i pozdrowienia dla Artystki :) Więcej »
Jestem właścicielką tych kolczyków od ponad tygodnia. Jestem nimi zachwycona, miło kołyszą się w moich uszach, czuję ich przyjemny ciężar. A opale są nieziemsko piękne...Pani Ewa po raz kolejny mnie dopiesciła ;) Kolczyki godne królowej i choć królową nie jestem, to tak się w nich czuję. Więcej »
Właśnie dziś je dostałam. Przepiękne, pełne elegancji i uroku. Kolejny produkt, który mam z Pani pracowni i napewno będę powracać. Więcej »
Zgadzam się w stu procentach z moimi przedmówczyniami. Kolczyki są zjawskowe. Dziękuję. Więcej »
Wisior z muszlą - właśnie takiego szukałam od dawna... Pani Ewo, każda kolejna biżuteria w Pani wykonaniu to dla mnie święto! Więcej »
Kolczyki z klasą. Świetnie się prezentują i pasują nie tylko na wielkie wyjścia. Cudne! Więcej »
Cóż można napisać? Kolczyki są po prostu przepiękne. Nie wiem, czy zdjęcie w pełni oddaje ich urok. W uszach wyglądają cudownie i niewątpliwie wpływają na znaczne poprawienie nastroju właścicielki! :D Więcej »
Niezwykły, tajemniczy piękny i niepowtarzalny kamień. Raz mieni się intensywnie zielonymi odcieniami innym razem jest całkiem niebieski. Oprawa imponująca, niezwykle misterna i staranna - godzinami można śledzić sploty. Urzekła mnie również nazwa, gdyż sama widziałam ten serial i był dla mnie równie piękny, tajemniczy i zaskakujący jak ten wisior. Więcej »
Piękny i urzekający klucz, pełen tajemnic. Kamień w finezyjny sposób oprawiony a perły są zwieńczeniem całego wisiora. Miła niespodzianka - cudowny gratisowy dodatek w postaci kolczyków. Biżuteria zauroczyła mnie jak i wszystkie Panie z mojej rodziny.
Na pewno wrócę do Waszej Galerii.
Piękny i gustowny prezent jaki dostałam.
Więcej »
Kolczyki dotarły expresowo i są przepiękne. Więcej »
Strona: 67891011121314