Wszystkie opinie

"I’m one with the Force. The Force is with me." Ta fantastyczna obrączka zawsze dodaje mi... mocy. Z nią na palcu jestem w stanie pokonać wszystkie Siły Ciemności oraz, co w sumie najważniejsze - przyziemne troski codzienności. No i - świetnie się prezentuje! Więcej »
Zajefajne kolczyki! :) Super się w nich czuję, są takie świeże i soczyste :) Więcej »
Świetne, po prostu świetne są te obrączki. Jestem bardzo zadowolona. Wielkie DZIĘKI! Więcej »
Skuszona całą masa pozytywnych opinii na temat tych i im podobnych kolczyków, sama zdecydowałam się na ich zakup. Mają 100% racji te Panie, które napisały, że aby docenić ich piękno trzeba je założyć. Jestem pod wielkim wrażeniem, że za tak przystępną cenę można kupić, tak zachwycającą, piękną i oryginalną rzecz. Wielki podziękowania dla Twórczyni. Pozostaję w zachwycie ;)
Arleta Więcej »
Wisior przepięknej urody nie zawiódł moich wyobrażeń ze zdjęć. Jestem bardzo zadowolona z zakupu. Więcej »
Pięknie dziękuję za wisiorek, jest prześliczny i pasuje ! Cieszę się, że w końcu się zdecydowałam go kupić, bo już go oglądałam i oglądałam, chyba od zeszłego roku. Widocznie na mnie czekał ten lapis lazuli, jakby coś czuł ;) Więcej »
Są piękne:) Przyjaciółka oszaleje z radosci:) Więcej »
Zdjęcia absolutnie nie odzwierciedlają piękna kolczyków. Są zjawiskowe!:) Dziękuję pięknie, na pewno wrócę! Więcej »
Prześliczne, delikatne jak do ślubu, kolejne cudowności od projektu po wykonanie. Pełny profesjonalizm. Pani Ewo dziękuję to za mało!. Więcej »
Dla zakochanej księżniczki i nie tylko, piękne, w moich barwach, wykonane jak wszystkie z ogromną starannością. Każdej Pani dodadzą wdzięku i kobiecości, jestem pod wrażeniem..................,bardzo dziękuję Pani Ewo, tak trzymać!. Więcej »