Wszystkie opinie

Wreszcie mam swój ukochany kamień księżycowy i to w przepięknej oprawie :) Dziękuję Pani Ewo :) Więcej »
Zaje***e kolczyki, wczoraj przeszły chrzest imprezowy ;) Lekkie jak piórko, ale nikt nie przejdzie obok nich obojętnie. W tańcu zdały egzamin na 5 z plusem. Poza tym chyba ładnie w nich wyglądam ;) Więcej »
Wyjątkowy, piękny, bardzo starannie wykonany naszyjnik. Dziękuję Pani Ewo :) Więcej »
Wisiorek jest prześliczny, ładniejszy w rzeczywistości i trójwymiarze niż na zdjęciu. Kamień jakby był żywy, bo gra w nim światło i kolor (no i się chyba uśmiecha). Więcej »
Kolczyki - jak zwykle - przepiękne, świetnie wyglądają w uchu. Serdecznie dziękuję! :) Więcej »
Serdecznie dziękuję za super dostawę super produktu.
Pozdrawiam.Zbigniew Więcej »
transakcja przebiegła szybko i sprawnie , a kolczyki -piękne. Więcej »
Śliczny komplet. Idealny do moich "biurowych" stylizacji. Delikatnie, uroczo i niezbyt nachalnie. Szarość ledwie muśnięta kolorem. Bardzo polecam. Więcej »
Pąki tego kwiatu zawsze rozwijały się ostatnie. Przez całe lato wszyscy podziwiali jedynie obietnicę kwiecia, spokojnie czekającą w srebrnawym kokonie na babie lato. Wtedy, kiedy inne kwiaty były tylko wspomnieniem, pączki rozwijały się, ukazując gwiaździsty kwiatostan. Jedno spojrzenie na nie przynosiło duszy błogość, taką miały tajemną moc.
Tamto lato jednak było wyjątkowo krótkie i zima szła po nim szybko, jak japoński pociąg. Żadnej jesieni... Fala mrozu usypiała roślinność. Ale pączki jeszcze się nie rozwinęły! Miały tak umrzeć, sczernieć, stwardnieć i wreszcie rozpaść się w proch pod dotknięciem różdżki Królowej Śniegu? Nie zaznawszy nawet życia i pełnych podziwu spojrzeń przechodniów?
Tak myślała sobie wiedźma Vevka, podziwiając cuda natury. Tknięta współczuciem, zerwała dwa dorodne pąki, wygięła w pałąk szypułki i włożyła w dziurki w uszach. Pod jej czarodziejskim dotknięciem, zwinięte płatki skamieniały a gałązki srebrem się pokryły. Jako kolczyki nigdy nie rozwiną się w kwiat, ale będą przez wieki podziwiane i pożądane...
SĄ.... Więcej »
Komplet zamówiony na okrągłe urodziny Mamy. Jest bardzo 'glamour', tak jak była artystka, której imię nosi. Tanzanit jest bardzo widowiskowy a okrągła forma bardzo uniwersalna. Kojarzy się zarówno z prymitywną biżuterią sprzed tysiącleci, jak i nowoczesnym designem ostatnich dekad.
A Mama jest w siódmym niebie.
Dziękujemy Więcej »