Wszystkie opinie

Kolczyki są przepiękne. Dziękuję Twórcy i Pozdrawiam Więcej »
Kolczyki są baśniowe i oryginalne, misternie wykonane, w takiej tonacji, jaką najbardziej lubię, zresztą zrobione przez Panią Ewę na zamówienie. W naturze wyglądają jeszcze piękniej niż na zdjęciu, na co również zwracali uwagę inni nabywcy. Te małe arcydzieła mają po prostu duszę, Artystka włożyła serce w ich wykonanie (oglądałam inne Jej dzieła, wszystkie przepiękne). Serdecznie polecam Panią Ewę i dziękuję za błyskawiczne wykonanie kolczyków. Więcej »
W piatek odebralam przesylke, bardzo na nia czekalam ze wzgledu na
Okloicznosci jakie nastapily w moim zyciu prywatnym, nie zawiodlam sie,
Po raz pierwszy od smierci moich najblizszych jak otworzylam pudeleczko
nastapil duzy usmiech na mojej twarzy.
Brazoleta jest przepiekna, kamienie sliczne, jezeli chcesz byc tak zadowolony-a
Z glebi serca polecam zakup u tego tworcy. Poprostu brak mi slow aby wiecej
Opisac piekno tej brazoletki.
Więcej »
Wspaniała, wyrazista bransoletka z charakterem. Klasyka, ale z pazurem. Uznanie dla Artystki z wyobraźnią. Więcej »
To moja ulubiona bransoletka, a właściwie trzy różne, wspaniale stanowiące całość. Pasują do wszystkiego i na każdą okazję. Kamyczki o ciekawym kształcie wspaniale mienią się w świetle wielością odcieni. Patrzenie na taką biżuterię sprawia prawdziwą przyjemność. Więcej »
To już mój kolejny zakup i z pewnością nie ostatni. Wisior jest przepiękny. Jego twórczymi jest prawdziwą Artystką i dba o najmniejszy szczegół. Kamień jest przejrzysty, czysty, misternie ozdobiony. Wyjątkowa i niepowtarzalna biżuteria. Więcej »
Przepiękne! Misterne, niepowtarzalne, starannie wykonane w każdym szczególe. Do tego ekspresowa przesyłka i miły kontakt z Twórczynią. Polecam!
Więcej »
Zwykle gdy kupuję biżuterię przez internet jestem odrobinę rozczarowana wielkością, a tutaj jest wręcz przeciwnie! Wisior wygląda o wiele lepiej niż na zdjęciu. Jest odpowiednio duży, odpowiednio gruby łańcuszek i odpowiednio długi, co dla mnie ważne bo jestem wysoka.
Kamień pięknie opalizuje czego praktycznie nie widać na zdjęciach. Bardzo staranna oprawa, czuć tę wyjątkowość. Poza tym jest wybita próba srebra. Jeśli miałabym oceniać wszystkie moje zakupy biżuterii przez internet, to ten jest mój absolutnie NR 1. Dodatkowy plus za błyskawiczną i tanią przesyłkę kurierem. Z pewnością nie jest to mój ostatni zakup w tym butiku. Więcej »
This royal ring, which matches the pendant under the same name, is simply magnificent. It is a piece of art which you will not see anywhere and you will not be able to stop looking at it when you see it. Like the pendant, it balances the serenity and calmness of the golden stone with the wiring of crafty grey silver. Thank you Ewa! Więcej »
This is a wonderful piece of art. A misterious in its nature stone flashing gold, wired in grey crafty silver rendering it an almost utilitarian look. It is a play of roughness of the silver and calmness of the stone that make this piece so unique. Thank you Ewa! Więcej »