Wszystkie opinie

Chciałbym podziękować Pani Ewie nie tylko za piękne wykonanie wisiora i terminowość, ale za zadbanie o komunikację pisemną i ustną ze mną jako potencjalnym klientem. Mimo ogólnej poprawy sprzedaży internetowej mam często sporo uwag do sprzedających właśnie w tej dziedzinie. Z pewnością to nie ostatni mój zakup tych wspaniałych ozdób. Dziękuję. Tomek Więcej »
Bardzo dziękuję! Więcej »
Jestem bardzo zadowolona z zakupu. Przed chwilą odebrałam ją z paczkomatu, rozpakowanie przesyłki sprawiło mi wielką przyjemność, ślicznie pachnąca zawartość. Bransoletka bardzo ładna i idealnie dopasowana oraz uroczy upominek. Bardzo dziękuję i na pewno będę tutaj zaglądać. Więcej »
Co tu dużo mòwić naszyjnik jest po prostu zajebisty. Pani Ewunia ma wielki talent brawo, bardzo dziękuję i pozdrawiam Ewa. Więcej »
Bardzo ładna bransoletka, dobra jakość w przystępnej cenie. Transakcja bez zarzutu i szybka wysyłka. Ładnie zapakowane. Polecam. Ryszard Więcej »
Bransoletka jest prześliczna i ładnie zapakowana. Jestem pewna, że spodoba się mojej mamie :) Więcej »
prześliczna bransoletka , uwielbiam turkusy dlatego musiałam ją mieć i dziękuję za prezencik :) Więcej »
Serdecznie dziękuję za paczuszkę i śliczności w niej zapakowane. Dopiero otworzyłam. W środku prześliczny niespodziewany, dodatek!
A wisior z paua chyba przeniósł się w czasie gdzieś z Nowej Zelandii i jakby z leżał z jednej strony w pianie morskiej, a z drugiej zwinięty w mangrowcach gdzieś w pełnym tajemnic Kaipara w objęciach gwiazdy południa. Nawet światło na nim jest z innej półkuli i z dalekich mórz. Więcej »
Super! Idealne na co dzień, lekkie i wygodne. Więcej »
Piękne kolczyki. Więcej »
Strona: 123456