Wszystkie opinie

Pomysł zestawienia dwóch obrączek jest bardzo dobry. Pozwala na bajeczne kombinacje z innymi pierścionkami, których kobitki zazwyczaj maja dużo. Dzięki temu mam codziennie inna biżuterie na palcach, choć mam zawsze Panią Peregrine :) Wygodne, efektowne. No i ta zieleń kamieni. WIOSNAAAA Więcej »
Kupiłam ten przepiękny wisior z różowego kwarcu żeby harmonizować czakrę serca, żeby otworzyć się na ludzi i być może spotkać miłość swojego życia. Dziękuję za dopasowanie łańcuszka tak żeby dotykał czakry serca. Mam nadzieję, że zadziała :) Więcej »
Naszyjnik jest oszałamiająco piękny! Kamień księżycowy po prostu zjawiskowy! I prawdą jest, że trzeba zobaczyć go na żywo. Zmienia sie, mieni i opalizuje inaczej w dziennym, a inaczej w sztucznym świetle. Kiedyś przy pełni i dobrej pogodzie sprawdzę jak wygląda w świetle księżyca. Podzielę się wrażeniami. Przyciemnione srebro idealnie podkreśla piękno kamienia księżycowego. Cała oprawa wprost imponująca. Dziękuję serdecznie będę nosić go z wielką dumą. Więcej »
Z wisiora również jestem zadowolona. Dziękuję za przedłużenie łańcuszka. Więcej »
Bardzo ładny pierścień. Pasuje do mnie. Dziękuję. Więcej »
Sprawiła mi Pani wielką przyjemność, kolczyki kształtem super do naszyjnika, nie mówiąc o kolorze labradorytu. Więcej »
Ujęło mnie też, że obrączki można nosić w kilku konfiguracjach, są zachwycające. Pierwszy raz zdarza mi się, że jak zakładam biżuterię czuję wyraźnie bardzo pozytywną energię i tęczowe fluidy. Więcej »
Bransoletka jest zachwycająca jakbym zakładała słońce na rękę. Więcej »
Chciałam serdecznie podziękować za przepiękną, czarowną, zjawiskową biżuterię, za kolejny cudny PREZENT tym razem w postaci obrączki, tym bardziej wartościowy bo z serca. Więcej »
Na koniec podziękowania za prezent, że dla mnie, że cudny, bo kocham perły, że bardzo mi się podoba, że w ogóle prezent :) Więcej »