Wszystkie opinie

Wisior przepięknej urody nie zawiódł moich wyobrażeń ze zdjęć. Jestem bardzo zadowolona z zakupu. Więcej »
Pięknie dziękuję za wisiorek, jest prześliczny i pasuje ! Cieszę się, że w końcu się zdecydowałam go kupić, bo już go oglądałam i oglądałam, chyba od zeszłego roku. Widocznie na mnie czekał ten lapis lazuli, jakby coś czuł ;) Więcej »
Są piękne:) Przyjaciółka oszaleje z radosci:) Więcej »
Zdjęcia absolutnie nie odzwierciedlają piękna kolczyków. Są zjawiskowe!:) Dziękuję pięknie, na pewno wrócę! Więcej »
Prześliczne, delikatne jak do ślubu, kolejne cudowności od projektu po wykonanie. Pełny profesjonalizm. Pani Ewo dziękuję to za mało!. Więcej »
Dla zakochanej księżniczki i nie tylko, piękne, w moich barwach, wykonane jak wszystkie z ogromną starannością. Każdej Pani dodadzą wdzięku i kobiecości, jestem pod wrażeniem..................,bardzo dziękuję Pani Ewo, tak trzymać!. Więcej »
To naprawdę kolory miłości bo od pierwszego wejrzenia się w nich "zakochałam". Są zjawiskowe, cudownie kolorowe jak na lato, lekkie i bardzo oryginalne. Sprawiają mi wiele radości za każdym razem jak na nie patrzę, och, jak pięknie Pani je wymyśliła i profesjonalnie wykonała. Nie można przestać u Pani kupować, ciągle Pani zaskakuje................,wielkie dzięki Więcej »
Są urzekająco piękne, super eleganckie, kamienie dobrane bardzo gustownie, świetna kolorystyka. Pani Ewa cudownie "utkała" bazę kolczyków, wplatając oksydowane druciki. To dodaje im szlachetności, elegancji i wręcz tajemniczości. Tak naprawdę to dopiero w rzeczywistości i w uchu wyglądają ujmująco, zdecydowanie piękniejsze niż na zdjęciach. Jestem zachwycona i bardzo, bardzo dziękuję........!!!!!! Więcej »
Wisior jest misterny i wyjątkowy, do tego piękny długi łańcuszek ... całość cudo :)) Strona czytelna i przejrzysta z przyjemnością ogląda się biżuterię i jak tu coś nie wybrać :) Kontakt z Panią Ewą bardzo miły ... dziękuję Autorce za wisior i obiecany dłuższy łańcuszek.
Pozdrawiam Więcej »
This beautiful handmade piece reminds me of the times of Conan. You can see the unsheathed swords. You can almost hear the clanging blades in his battles. All surrounded by wild, untouched nature, beautiful women, ancient towers and castles hiding shiny treasures. Ewa, this pendant beautufullly tells the story of Conan. Thank you for this masterpiece! Więcej »