Wszystkie opinie

Nietuzinkowa rzecz! Dziękuje pięknie. Więcej »
BARDZO DZIĘKUJĘ
Kolczyki trafione w 10kę! Więcej niż wkrętka, mniej niż zausznica/nausznica. Są niebanalnym detalem na uchu. Precyzyjna konstrukcja części na uchu kontrastuje z prostymi wiszącymi elementami. Elementy, czyli elements. Po angielsku żywioły. Liść, czyli natura, perła prosto z wody, i z głębi ziemi surowy karborund, który uwięził tęczę. Przeciwieństwa tworzące dzieło sztuki, co sztuczki robi. I na uchu nie przeszkadza... Więcej »
A co? A szkło! Choć kamienie to kwintesencja biżuterii, szkło z Murano, szkło weneckie, jest takie urocze. W każdej kulce świat, wszechświat. Nebule i mgławice, galaktyki. I do tego druga sztuka, prosta i metalowa, jak wykuta na kowadle, przypomina, że tu, na Ziemi i przy ziemi nasz los się toczy...Pęknięcia w świadomości... Więcej »
Coś pięknego...
Granat może nie jest wyszukany, ale kolor jest przegenialny i pasuje do wszystkiego. No i znowu modny, jeśli kogoś bawi podążanie za trendami. Odrobina złota dodaje temu długiemu sznurowi korali trochę dekadenckiego szyku, a srebrne prostokąty nowoczesnego sznytu. Skromność i niepowtarzalność...A, i jeszcze można ja zwinąć na przegub i jest wtedy stylową bransoletką. Dzięki! Więcej »
Szybka przesyłka, precyzyjne wykonanie, kolczyki piękne, a szafiry....ach!!! Więcej »
Zamówiłam sobie taką samą z turkusowym frędzelkiem. Dzisiaj przyszła i jest mega!!! Zajefajny gadżet dla kujona ;) Dziękuję! Więcej »
Ten kamień faktycznie wygląda jak zastygła kropla krwi. Fascynujące... Niebanalny kształt i ciekawe wykonanie. Ma jedną wadę - po przymierzeniu nie chciał zejść z palca... no nie... został i tyle... A nawet jak zlazł to 'cholera jedna' wraca... Więcej »
Nie będę ukrywać, prosiłam o tę nazwę dla zausznicy. Ze względu na występującą tam aktorkę. Ta biżuteria jest jak Eva Green - kto zna, nie potrzebuje wyjaśnień. Nieposkromiona, tajemnicza, zadziorna, miejscami efemeryczna, ale metaforycznie, bo nie ulatuje. Jedyna w swojej klasie. Nausznica lekko i bezboleśnie przywiera do ucha i trwa. Dla wojowniczki dnia codziennego i zdobywczyni nocnych klubów. Dziękuję Więcej »
Król Karol kupił królowej Ka... Margot, a nie, Adze kupił korale koloru koral... koloru krwi...
Tak jak lubię. Biżuteria z soczystym koralem nie nudzi się, jest odporna na kolorystyczne wybory foszastych dyktatorów mody. Kropelki krwi na zranionym srebrze... Genialny, coś jakby bizantyjski kształt. Drogie Panie, w tym wzorze poczujecie się jak cesarzowa Helena, co tam królowe! Więcej »
Genialna i piękna....aż chce się czytać. Więcej »