Wszystkie opinie

Can you imagine poetry made into a tangible item? If it was possible, this item would be a true piece of art. This is exactly what "Maleficent" represents. This pendant is a true poetry. It is mesmerizing, hypnotic to a point of being almost demonic. You cannot take your eyes off of it. A unique piece indeed. Więcej »
Tak jak napisałam już wczesniej - odlot! Więcej »
Kolczyki zamówiłam do kompletu z moją cudną bransoletką Wikingowie, która kocham i prawie się z nią nie rozstaję. Zdejmuję ją tylko do czyszczenia pieca ;) Zamarzylam mieć do niej kolczyki i naszyjnik. Pani Ewa spełniła moje marzenie i mam już cały komplet. Odlot! Więcej »
Żad imperialny, lub jak kto woli jadeit. Wspaniały, cudowny, olbrzymi okaz mojego ukochanego jadeitu. Od kiedy go mam jakoś czuję się lepiej, wierzę że przyniesie mi szczęście. Godzinami mogę się w niego wpatrywać i śledzić różnokolorowe żyłki na jego powierzchni, są jak linie na dłoni. Bardzo dziękuję za realizację zamówienia. Dodatkowe podziękowania za nazwę ;). Więcej »
Bransoletka jest super! Prosta, codzienna nie przekombinowana. Pasuje mi do całej kolekcji moich bransoletek. A przede wszystkim z mojego ukochanego jadeitu. Więcej »
Fantastycznie kolczyki, idealnie pasują do moich wiosennych stylizacji. Kupiłam je już chwilę trmu, a dzisiaj jest wspaniały dzień by je założyć. Cudowne się w nich czuję. Transakcja bez zarzutu, szybko wyslane, ładnie zapakowane, dziękuję za upominek i ten zapach po otwarciu pudełka, ach! Z pewnością to nie był ostatni zakup. Szczerze polecam! Więcej »
Kolczyki są absolutnie imponujące, w rzeczywistości prezentują się nawet lepiej niż na zdjęciach. Fantastyczna dbalość o szczegóły, pięknie zharmonizowane kolory, całość naprawdę robi wrażenie. Milo było też dostać w prezencie pasującą bransoletkę - dziękuję Artystce :) Więcej »
Przepiękne kolczyki, dokładnie wykonane. Nosiłam je z dumą przez całe 4 dni do momentu tragicznego zaginięcia jednego z nich.:( :p Więcej »
Śliczna bransoletka . Dziękuję ! Więcej »
Przesyłka dotarła w 150%, za te 50% bardzo serdecznie dziękuję. Bardzo ładny dodatek. Wisior jest przepiękny, w porównaniu ze zdjęciem jest ogromny. Warto było się zdecydować. Jeszcze raz gorąco dziękuję. Więcej »