Wszystkie opinie

Naszyjnik z lapis lazuli, cudne rozgwieżdżone niebo w pięknej srebrnej ramie. Tajemniczy, skromny i bogaty w zależności od nastroju . Całości dopełnia ciekawy łańcuch z malutkimi "lapisikami". Gdyby tak bardzo mi się nie podobał, po prostu bym go nie kupiła. Więcej »
Śliczne, właśnie odebrałam z poczty. Bardzo dziękuję. Życzę sukcesów.
Więcej »
Discovered by accident and fell in love Such wonderful pieces of jewelry are created by Ewa Vevka, who can do magic out of silver wires and various types of stones. Each piece is unique!!! Check out the website!!! Ewa also ships internationally The Pendant in the picture "Maleficent" is my absolute favorite Maleficent simply magnificent. Więcej »
Takie kolczyki Pani Ewa zrobiła dla mnie na zamówienie . Jestem nimi zachwycona i oczarowana ! Kamyczki ksiezycowe wygladaja jak mozaika , połyskują w świetle niebieskimi i złotymi refleksami. Jak sie im przyglądam to aż trudno uwierzyc , że zostały zrobione ludzkimi rękami. Zdjęcia nie oddają nawet połowy ich piękna . Bardzo , bardzo dziękuję za stworzenie dla mnie tych kolczyków. Więcej »
Bransoletka jest piękna, jestem zachwycona i trwam w podziwie dla Pani talentu. Gratuluję. Więcej »
Jaka fajna! Srebrny drucik splątany jak linia czasu Doktora a w środku KOSMOS!!! Moje swetry nie mogą się doczekać!!! Więcej »
Królewskie, pełne przepychu kolczyki sprawiają że czuję się w nich wyjątkowo. Błękit jadeitu oszałamia, a całość prezentuje się niezwykle efektownie. Każda kobieta zasługuje na to by choć przez chwilę poczuć się jak królowa. Dziękuję Pani Ewo za ten magiczny moment! Więcej »
Wisior jest niezwykły, trochę tajemniczy..budzi we mnie skojarzenia z wytworem średniowiecznych alchemików. Ma piękną fioletową barwę i misterne sploty srebra. Jak ktoś już trafnie skomentował- takiej biżuterii nie kupi się u jubilera. Dzieła Pani Ewy to prawdziwe unikaty a kontakt z Autorką to czysta przyjemność! Więcej »
Cudowne kolczyki. Kupione na studniówkę będą piękną pamiątką na zawsze. Dziękujemy za zaskakujący dodatek, który pięknie dopełni całości. Polecam z całego serca! Więcej »
Ten wisior jest czymś więcej niż tylko ozdobą, dla mnie kryształy górskie są niczym diamenty dla innych. Kryształy mają swój własny ogląd świata. Od teraz będzie dzielił ze mną życie. Będzie przestrzegał przed złem i rozświetlał ciemność. Więcej »