Wszystkie opinie

Mam teraz dylemat, który podarować siostrzenicy, bo jej obiecałam. Obydwa są bardzo ładne. Jestem zadowolona, ale mogłam się trochę potargować ;) Więcej »
Kupiłam te dwa agaty ze dwadzieścia lat temu i dzięki Pani wreszcie doczekały się oprawy. Wyszły z nich nadspodziewanie piękne wisiory. Dziękuję :) Więcej »
Dobrze, że wzięłam sobie kolczyki, bo bym inaczej W ŻYCIU nie oddała mamie wisiorka z tego kompletu, który jej kupiłam. Te kółka są dyskretnie uwodzące. Błyszczą się tajemniczo jak nocne niebo w egzotycznym kraju.... Więcej »
Mama oniemiała po otworzeniu prezentu... Nie mogła się nadziwić kunsztowności wykonania. Od siebie dodam, że blask kamieni jest na żywo o wiele intensywniejszy. Dziękuję Więcej »
Pomysł zestawienia dwóch obrączek jest bardzo dobry. Pozwala na bajeczne kombinacje z innymi pierścionkami, których kobitki zazwyczaj maja dużo. Dzięki temu mam codziennie inna biżuterie na palcach, choć mam zawsze Panią Peregrine :) Wygodne, efektowne. No i ta zieleń kamieni. WIOSNAAAA Więcej »
Kupiłam ten przepiękny wisior z różowego kwarcu żeby harmonizować czakrę serca, żeby otworzyć się na ludzi i być może spotkać miłość swojego życia. Dziękuję za dopasowanie łańcuszka tak żeby dotykał czakry serca. Mam nadzieję, że zadziała :) Więcej »
Naszyjnik jest oszałamiająco piękny! Kamień księżycowy po prostu zjawiskowy! I prawdą jest, że trzeba zobaczyć go na żywo. Zmienia sie, mieni i opalizuje inaczej w dziennym, a inaczej w sztucznym świetle. Kiedyś przy pełni i dobrej pogodzie sprawdzę jak wygląda w świetle księżyca. Podzielę się wrażeniami. Przyciemnione srebro idealnie podkreśla piękno kamienia księżycowego. Cała oprawa wprost imponująca. Dziękuję serdecznie będę nosić go z wielką dumą. Więcej »
Z wisiora również jestem zadowolona. Dziękuję za przedłużenie łańcuszka. Więcej »
Bardzo ładny pierścień. Pasuje do mnie. Dziękuję. Więcej »
Sprawiła mi Pani wielką przyjemność, kolczyki kształtem super do naszyjnika, nie mówiąc o kolorze labradorytu. Więcej »