Wszystkie opinie

Przepiękne! Misterne, niepowtarzalne, starannie wykonane w każdym szczególe. Do tego ekspresowa przesyłka i miły kontakt z Twórczynią. Polecam!
Więcej »
Zwykle gdy kupuję biżuterię przez internet jestem odrobinę rozczarowana wielkością, a tutaj jest wręcz przeciwnie! Wisior wygląda o wiele lepiej niż na zdjęciu. Jest odpowiednio duży, odpowiednio gruby łańcuszek i odpowiednio długi, co dla mnie ważne bo jestem wysoka.
Kamień pięknie opalizuje czego praktycznie nie widać na zdjęciach. Bardzo staranna oprawa, czuć tę wyjątkowość. Poza tym jest wybita próba srebra. Jeśli miałabym oceniać wszystkie moje zakupy biżuterii przez internet, to ten jest mój absolutnie NR 1. Dodatkowy plus za błyskawiczną i tanią przesyłkę kurierem. Z pewnością nie jest to mój ostatni zakup w tym butiku. Więcej »
This royal ring, which matches the pendant under the same name, is simply magnificent. It is a piece of art which you will not see anywhere and you will not be able to stop looking at it when you see it. Like the pendant, it balances the serenity and calmness of the golden stone with the wiring of crafty grey silver. Thank you Ewa! Więcej »
This is a wonderful piece of art. A misterious in its nature stone flashing gold, wired in grey crafty silver rendering it an almost utilitarian look. It is a play of roughness of the silver and calmness of the stone that make this piece so unique. Thank you Ewa! Więcej »
Can you imagine poetry made into a tangible item? If it was possible, this item would be a true piece of art. This is exactly what "Maleficent" represents. This pendant is a true poetry. It is mesmerizing, hypnotic to a point of being almost demonic. You cannot take your eyes off of it. A unique piece indeed. Więcej »
Tak jak napisałam już wczesniej - odlot! Więcej »
Kolczyki zamówiłam do kompletu z moją cudną bransoletką Wikingowie, która kocham i prawie się z nią nie rozstaję. Zdejmuję ją tylko do czyszczenia pieca ;) Zamarzylam mieć do niej kolczyki i naszyjnik. Pani Ewa spełniła moje marzenie i mam już cały komplet. Odlot! Więcej »
Żad imperialny, lub jak kto woli jadeit. Wspaniały, cudowny, olbrzymi okaz mojego ukochanego jadeitu. Od kiedy go mam jakoś czuję się lepiej, wierzę że przyniesie mi szczęście. Godzinami mogę się w niego wpatrywać i śledzić różnokolorowe żyłki na jego powierzchni, są jak linie na dłoni. Bardzo dziękuję za realizację zamówienia. Dodatkowe podziękowania za nazwę ;). Więcej »
Bransoletka jest super! Prosta, codzienna nie przekombinowana. Pasuje mi do całej kolekcji moich bransoletek. A przede wszystkim z mojego ukochanego jadeitu. Więcej »
Fantastycznie kolczyki, idealnie pasują do moich wiosennych stylizacji. Kupiłam je już chwilę trmu, a dzisiaj jest wspaniały dzień by je założyć. Cudowne się w nich czuję. Transakcja bez zarzutu, szybko wyslane, ładnie zapakowane, dziękuję za upominek i ten zapach po otwarciu pudełka, ach! Z pewnością to nie był ostatni zakup. Szczerze polecam! Więcej »