Wszystkie opinie

Wspaniała, wyrazista bransoletka z charakterem. Klasyka, ale z pazurem. Uznanie dla Artystki z wyobraźnią. Więcej »
To moja ulubiona bransoletka, a właściwie trzy różne, wspaniale stanowiące całość. Pasują do wszystkiego i na każdą okazję. Kamyczki o ciekawym kształcie wspaniale mienią się w świetle wielością odcieni. Patrzenie na taką biżuterię sprawia prawdziwą przyjemność. Więcej »
To już mój kolejny zakup i z pewnością nie ostatni. Wisior jest przepiękny. Jego twórczymi jest prawdziwą Artystką i dba o najmniejszy szczegół. Kamień jest przejrzysty, czysty, misternie ozdobiony. Wyjątkowa i niepowtarzalna biżuteria. Więcej »
Przepiękne! Misterne, niepowtarzalne, starannie wykonane w każdym szczególe. Do tego ekspresowa przesyłka i miły kontakt z Twórczynią. Polecam!
Więcej »
Zwykle gdy kupuję biżuterię przez internet jestem odrobinę rozczarowana wielkością, a tutaj jest wręcz przeciwnie! Wisior wygląda o wiele lepiej niż na zdjęciu. Jest odpowiednio duży, odpowiednio gruby łańcuszek i odpowiednio długi, co dla mnie ważne bo jestem wysoka.
Kamień pięknie opalizuje czego praktycznie nie widać na zdjęciach. Bardzo staranna oprawa, czuć tę wyjątkowość. Poza tym jest wybita próba srebra. Jeśli miałabym oceniać wszystkie moje zakupy biżuterii przez internet, to ten jest mój absolutnie NR 1. Dodatkowy plus za błyskawiczną i tanią przesyłkę kurierem. Z pewnością nie jest to mój ostatni zakup w tym butiku. Więcej »
This royal ring, which matches the pendant under the same name, is simply magnificent. It is a piece of art which you will not see anywhere and you will not be able to stop looking at it when you see it. Like the pendant, it balances the serenity and calmness of the golden stone with the wiring of crafty grey silver. Thank you Ewa! Więcej »
This is a wonderful piece of art. A misterious in its nature stone flashing gold, wired in grey crafty silver rendering it an almost utilitarian look. It is a play of roughness of the silver and calmness of the stone that make this piece so unique. Thank you Ewa! Więcej »
Can you imagine poetry made into a tangible item? If it was possible, this item would be a true piece of art. This is exactly what "Maleficent" represents. This pendant is a true poetry. It is mesmerizing, hypnotic to a point of being almost demonic. You cannot take your eyes off of it. A unique piece indeed. Więcej »
Tak jak napisałam już wczesniej - odlot! Więcej »
Kolczyki zamówiłam do kompletu z moją cudną bransoletką Wikingowie, która kocham i prawie się z nią nie rozstaję. Zdejmuję ją tylko do czyszczenia pieca ;) Zamarzylam mieć do niej kolczyki i naszyjnik. Pani Ewa spełniła moje marzenie i mam już cały komplet. Odlot! Więcej »