Wszystkie opinie

Piękna nausznica, misterna praca. Podziwiam cierpliwość. Więcej »
Bardzo oryginalna ozdoba. Dziękuję. Więcej »
Bardzo szybka realizacja zamówienia. Na temat samego naszyjnika się nie wypowiem, bo się nie znam :). Żona jest zachwycona i to jest dla mnie najważniejsze! Dziękuję i polecam. Więcej »
Osoba przeze mnie obdarowana jest bardzo zadowolona, dziękuje za wykonaną pracę i wybór, mówi że to jest piękne. Za co i ja także dziękuję. Pozdrawiam. Więcej »
Naszyjnik jest ze wszech miar obłędny! Więcej »
Dzień dobry, kolczyki dotarły i są cudne! Odkryłam Pani biżuterię niedawno i jestem nią oczarowana. Tworzy Pani zupełnie zaczarowany świat i za to w codziennej szarości serdecznie dziękuję. Dziękuję za śliczną zakładkę - jestem polonistą, czytam namiętnie...Pozdrawiam, wszystkiego dobrego Ewa. Więcej »
Dziękuję za super prezent! Więcej »
Piękne kolczyki, o wiele piękniejsze niż na zdjęciu, cudownie wyglądają przy uchu. Przesyłka ekspresowa i ładne pudełeczko. Dziękuję! Więcej »
Wisiorek z różowym opalem kupiłam w prezencie dla mojej babci na urodziny. Moja babcia jest modnisią i nie obchodzi urodzin ;)
Obie z babcią uwielbiamy takie kolory (różowy i turkusowy) i mamy już kilka sztuk biżuterii od Pani Vevki. Ok, przyznaję kupiłam go babci żeby móc od niej pożyczać ;). Jak zwykle 100 % zadowolenia. Dziękuję w imieniu babci i swoim. Więcej »
Mam te kolczyki od dwóch tygodni i stały się moimi najulubieńszymi. Jestem absolutnie oczarowana. Spodziewałam się, że to będą zwykłe kolczyki, takie tam motylki. A dostałam cudo. Arcypiękne, misterne, dopracowane w każdym detalu, skrzydła z delikatnej siateczki (swoją drogą zastanawiam się jak została zrobiona). Ulotne, eteryczne, a zarazem okazałe. Nikt nie przechodzi obok nich obojętne. Mają tylko jedną wadę, ze względu na rozmiary i delikatność nie mogę w nich spać :). Pani Ewo, jest Pani Artystką przez duże "A". Stokrotne dzięki. za te artystyczne cuda. Już szukam okazji, żeby sobie coś jeszcze u Pani zamówić. Pozdrawiam. Więcej »