Wszystkie opinie

Jestem zachwycona niezmiennie i nieustająco. Kolczyki są bajecznie piękne,w realu jeszcze piękniejsze niż na zdjęciach.Co ciekawe, z dzieł Pani Ewy emanuje dobra energia. Sztuka Pani Ewy dostarcza przepięknych przeżyć, mogłabym ogladać strony Vevki bez przerwy. Zostałam kolejną fanką jej twórczości. Więcej »
Kolczyki z labradorytu, kolejne w mojej kolekcji "tańczących łódeczek". Jestem ich absolutną fanką. Wybrałam kolejny naszyjnik z labradorytu. O nim napiszę kiedy go zobaczę. Pozdrawiam ARTYSTKO- CZARODZIEJKO :) Więcej »
Naszyjnik z labradorytu, wybór był prawdziwym wyzwaniem, mogłam "zaszaleć" i dokonać selekcji. Wybrałam wersję nieco skromniejszą, ponieważ nie jest to mój ostatni zakup w Pani Galerii. Uwielbiam labradoryt, każda wersja biżuterii z labradorytem jest niepowtarzalna, cudna i totalnie "odjechana". Tak się właśnie zastanawiam Pani Ewo. W Pani drzemią co najmniej dwa żywioły, biżuteria jest ZACZAROWANA. Więcej »
Kolczyki z lapis lazuli specjalnie dobrałam o innej fakturze, już jedne z granatami są w moim posiadaniu. Są śliczne, delikatne i eleganckie. Więcej »
Naszyjnik z lapis lazuli, cudne rozgwieżdżone niebo w pięknej srebrnej ramie. Tajemniczy, skromny i bogaty w zależności od nastroju . Całości dopełnia ciekawy łańcuch z malutkimi "lapisikami". Gdyby tak bardzo mi się nie podobał, po prostu bym go nie kupiła. Więcej »
Śliczne, właśnie odebrałam z poczty. Bardzo dziękuję. Życzę sukcesów.
Więcej »
Discovered by accident and fell in love Such wonderful pieces of jewelry are created by Ewa Vevka, who can do magic out of silver wires and various types of stones. Each piece is unique!!! Check out the website!!! Ewa also ships internationally The Pendant in the picture "Maleficent" is my absolute favorite Maleficent simply magnificent. Więcej »
Takie kolczyki Pani Ewa zrobiła dla mnie na zamówienie . Jestem nimi zachwycona i oczarowana ! Kamyczki ksiezycowe wygladaja jak mozaika , połyskują w świetle niebieskimi i złotymi refleksami. Jak sie im przyglądam to aż trudno uwierzyc , że zostały zrobione ludzkimi rękami. Zdjęcia nie oddają nawet połowy ich piękna . Bardzo , bardzo dziękuję za stworzenie dla mnie tych kolczyków. Więcej »
Bransoletka jest piękna, jestem zachwycona i trwam w podziwie dla Pani talentu. Gratuluję. Więcej »
Jaka fajna! Srebrny drucik splątany jak linia czasu Doktora a w środku KOSMOS!!! Moje swetry nie mogą się doczekać!!! Więcej »