Wszystkie opinie

Żad imperialny, lub jak kto woli jadeit. Wspaniały, cudowny, olbrzymi okaz mojego ukochanego jadeitu. Od kiedy go mam jakoś czuję się lepiej, wierzę że przyniesie mi szczęście. Godzinami mogę się w niego wpatrywać i śledzić różnokolorowe żyłki na jego powierzchni, są jak linie na dłoni. Bardzo dziękuję za realizację zamówienia. Dodatkowe podziękowania za nazwę ;). Więcej »
Bransoletka jest super! Prosta, codzienna nie przekombinowana. Pasuje mi do całej kolekcji moich bransoletek. A przede wszystkim z mojego ukochanego jadeitu. Więcej »
Fantastycznie kolczyki, idealnie pasują do moich wiosennych stylizacji. Kupiłam je już chwilę trmu, a dzisiaj jest wspaniały dzień by je założyć. Cudowne się w nich czuję. Transakcja bez zarzutu, szybko wyslane, ładnie zapakowane, dziękuję za upominek i ten zapach po otwarciu pudełka, ach! Z pewnością to nie był ostatni zakup. Szczerze polecam! Więcej »
Kolczyki są absolutnie imponujące, w rzeczywistości prezentują się nawet lepiej niż na zdjęciach. Fantastyczna dbalość o szczegóły, pięknie zharmonizowane kolory, całość naprawdę robi wrażenie. Milo było też dostać w prezencie pasującą bransoletkę - dziękuję Artystce :) Więcej »
Przepiękne kolczyki, dokładnie wykonane. Nosiłam je z dumą przez całe 4 dni do momentu tragicznego zaginięcia jednego z nich.:( :p Więcej »
Śliczna bransoletka . Dziękuję ! Więcej »
Przesyłka dotarła w 150%, za te 50% bardzo serdecznie dziękuję. Bardzo ładny dodatek. Wisior jest przepiękny, w porównaniu ze zdjęciem jest ogromny. Warto było się zdecydować. Jeszcze raz gorąco dziękuję. Więcej »
Mam teraz dylemat, który podarować siostrzenicy, bo jej obiecałam. Obydwa są bardzo ładne. Jestem zadowolona, ale mogłam się trochę potargować ;) Więcej »
Kupiłam te dwa agaty ze dwadzieścia lat temu i dzięki Pani wreszcie doczekały się oprawy. Wyszły z nich nadspodziewanie piękne wisiory. Dziękuję :) Więcej »
Dobrze, że wzięłam sobie kolczyki, bo bym inaczej W ŻYCIU nie oddała mamie wisiorka z tego kompletu, który jej kupiłam. Te kółka są dyskretnie uwodzące. Błyszczą się tajemniczo jak nocne niebo w egzotycznym kraju.... Więcej »