Wszystkie opinie

Bardzo odpowiada mi ten stonowany styl wisiorka. piękny rysunek na kamieniu. przesyłka błyskawiczna. polecam szczerze. Więcej »
Naszyjnik jest piękny, dopracowany w szczegółach, biżuteria z dużą klasą. Więcej »
Proste, ale fajne, takie właśnie chciałam. Bardzo podoba mi się ten kamień kyant, jest jakby mroźny. Dziękuję. Więcej »
Piękny kamień, misterna oprawa, szybka wysyłka. jestem bardzo zadowolona. Polecam! Więcej »
Zakochałam się w nim od pierwszego wejrzenia....i już mam! Wcielenie wdzięku i czaru...W niedzielę zamówiłam, we wtorek już był mój. Dziękuję za bonus! Zachwycający:) Więcej »
Komplet "Dom dusz" i kolczyki "Białą wstążka" też świetne i bardzo efektowne. Więcej »
Dziś odebrałam przesyłkę. Wszystko piękne, biżuteria bardzo mi się podoba. Dziękuję! Bransoletka od razu "przyrosła" mi do ręki, świetnie komponuje się z innymi rzeczami. I do tego jest taka...rock'n'rollowa :-) Więcej »
Jestem posiadaczką kilku sztuk biżuterii od Pani Ewy. A krzemień pasiasty? Bomba! Pasuje do wszystkiego. Polecam. Poza tym, to nasze narodowe dobro ;) Więcej »
Wisior po prostu niesamowity! Błyskawiczna przesyłka i na dodatek miły drobiazg. Serdecznie polecam artystkę. Więcej »
Komentarz obdarowanej żony: Od momentu otrzymania przesyłki naszyjnik stał się moim wielkim skarbem! Zdjęcia prawdziwie oddały jego niepowtarzalny charakter; jest misternie wykonany, zupełnie wyjątkowy, idealnie trafia w moj gust; rownież i postronnym zapiera dech ! Będzie się pięknie prezentował zarówno przy specjalnych okazjach, jak i codziennych stylizacjach, bowiem jego pięknem po prostu trzeba dzielic się ze swiatem! Pokłony dla autorki!!! Więcej »