Wszystkie opinie

Na koniec podziękowania za prezent, że dla mnie, że cudny, bo kocham perły, że bardzo mi się podoba, że w ogóle prezent :) Więcej »
Pani biżuteria nie może być oceniana tak "po prostu", czasem brakuje słów żeby ją opisać... Więcej »
Co ja mogę napisać... Po pierwsze ze wzruszeniem oglądałam Pani wyczarowaną biżuterię, bo była robiona dla mnie, bo jest wyjątkowa, bo łączy w sobie sacrum/małe granaty nanizane jak w różańcu, symetrycznie, sprawiają ład i uporządkowanie, oraz profanum/cudnuy "zwariowany" wisior. Więcej »
Cudowne kolczyki, idealnie wpasowały się w wiosenny klimat. Dziękuję, niebawem wrócę po więcej :) Więcej »
Fantastyczne obrączki! Bardzo dziękuję również za dodatkową, dzięki temu mam dwa zestawy. To bardzo miłe Pani Ewo, zastanawiam się nad jeszcze jedną. Jakie kamienie może Pani zaproponować? Więcej »
Kolczyki " cud - marzenie " ! W naturze jeszcze bardziej efektowne ! Okazałe i jednocześnie romantyczne ! Nie mogę się wprost nacieszyć !
Dziękuję Pani Ewo za piękne dzieło, za przemiłą współpracę i za prezencik ! Więcej »
Bardzo oryginalna ozdoba ucha. Polecam! Więcej »
Bardzo ładny naszyjnik. Polecam! Więcej »
W rzeczywistości piękniejsza niż na zdjęciu. Na uchu wygląda zjawiskowo, mam ją drugi dzień i nie było osoby, od której zabrakłoby komplementu. Bardzo , ale to bardzo orginalne DZIEŁO. Dziękuję za prezencik . Całośc pięknie zapakowana. POLECAM Więcej »
Jestem na bezdechu. Jest zaczarowany, piękny, intrygujący, tajemniczy ... i mój. Zachwycające cudo. Jest Pani Czarodziejką.Dziękuję.
Zachwycona Tatiana :) Więcej »