Wszystkie opinie

Piękne, oryginalne, "cygańskie" kolczyki. Dodają pikanterii stylizacji. Jak każde dzieło Pani Ewy robią wrażenie-mało kto pozostaje wobec nich obojętny. Więcej »
ARTYSTKO- CZARODZIEJKO, nawet nie wiem jak napisać- naszyjnik z labradorytami czy z labradorytów. Niewątpliwie kamienie są piękne, ale osadzenie ich w srebrze, jedyne w swoim rodzaju. W Pani stylu- eleganckie i proste, szalone i "normalne", chociaż raczej szalone.Pani Ewo, muszę mieć do tego naszyjnika kolczyki, takie żeby były "dodatkiem, wykończeniem" pięknej biżuterii. Może niezbyt długie, może nawet na wkrętki...Bardzo proszę o "labradorytową kropkę nad i" Więcej »
Wspaniały wisior ! Pięknie wkomponowany kamień w oryginalną, precyzyjnie wykonaną i przemyślaną oprawę. Do zamówienia dostałam niespodziankę - prezent i list z serdecznymi życzeniami. Przesyłka zapakowana w eleganckie pudełko i błyskawicznie wysłana. Polecam, polecam, polecam! I bardzo dziękuję - wisior dodatkowo będzie mi się kojarzył z Wyjątkową Autorką :) Więcej »
Bajkowy i przepięknie wykonany naszyjnik. Jestem bardzo zadowolona. Świetny kontakt z Twórcą i miła współpraca. Bez wahania polecam każdemu wyjątkowe dzieło. Bardzo dziękuje za szybką realizację. Więcej »
Żeby w pełni docenić piękno tych kolczyków trzeba je założyć. I wtedy już trudno oderwać od nich wzrok. Są piękne.
Więcej »
Wisior jest po prostu wspaniały. Emanuje niezwykłą energią. Patrzę na niego i nie mogę wyjść z podziwu dla kunsztu artystki. Kocham rzeczy piękne i zakochałam się w nim od pierwszego spojrzenia. Więcej »
Dziękuję również za miły upominek. Te kolczyki bardzo mi się podobały :) Więcej »
Jestem zachwycona niezmiennie i nieustająco. Kolczyki są bajecznie piękne,w realu jeszcze piękniejsze niż na zdjęciach.Co ciekawe, z dzieł Pani Ewy emanuje dobra energia. Sztuka Pani Ewy dostarcza przepięknych przeżyć, mogłabym ogladać strony Vevki bez przerwy. Zostałam kolejną fanką jej twórczości. Więcej »
Kolczyki z labradorytu, kolejne w mojej kolekcji "tańczących łódeczek". Jestem ich absolutną fanką. Wybrałam kolejny naszyjnik z labradorytu. O nim napiszę kiedy go zobaczę. Pozdrawiam ARTYSTKO- CZARODZIEJKO :) Więcej »
Naszyjnik z labradorytu, wybór był prawdziwym wyzwaniem, mogłam "zaszaleć" i dokonać selekcji. Wybrałam wersję nieco skromniejszą, ponieważ nie jest to mój ostatni zakup w Pani Galerii. Uwielbiam labradoryt, każda wersja biżuterii z labradorytem jest niepowtarzalna, cudna i totalnie "odjechana". Tak się właśnie zastanawiam Pani Ewo. W Pani drzemią co najmniej dwa żywioły, biżuteria jest ZACZAROWANA. Więcej »