Wszystkie opinie

Przepiękne kolczyki, czuję się w nich jak królowa. Ukłony dla artystki :) Więcej »
Bardzo dziekuje za szybka realizacje zamówienia. Kolczyki idealne, takie jak chcialam. Wielkie dzieki! Więcej »
Jestem bardzo zadowolona z zakupu! Ten kamień jest przepiękny, mlecznoniebieski, wewnątrz pali się magiczny ogień, oprawa misterna i precyzyjna. Będę nosiła go z największą przyjemnością. Więcej »
Kolczyki są Imponujące. Przepiękne, pełne elegancji i uroku. Więcej »
Bransoletka również spełnia moje oczekiwania. Dziękuję. Więcej »
Świetne kolczyki, bardzo lubię je nosić. Turkus jest moim ukochanym kamieniem. Dziękuję za nie Pani Ewo! Więcej »
Nietuzinkowa rzecz! Dziękuje pięknie. Więcej »
BARDZO DZIĘKUJĘ
Kolczyki trafione w 10kę! Więcej niż wkrętka, mniej niż zausznica/nausznica. Są niebanalnym detalem na uchu. Precyzyjna konstrukcja części na uchu kontrastuje z prostymi wiszącymi elementami. Elementy, czyli elements. Po angielsku żywioły. Liść, czyli natura, perła prosto z wody, i z głębi ziemi surowy karborund, który uwięził tęczę. Przeciwieństwa tworzące dzieło sztuki, co sztuczki robi. I na uchu nie przeszkadza... Więcej »
A co? A szkło! Choć kamienie to kwintesencja biżuterii, szkło z Murano, szkło weneckie, jest takie urocze. W każdej kulce świat, wszechświat. Nebule i mgławice, galaktyki. I do tego druga sztuka, prosta i metalowa, jak wykuta na kowadle, przypomina, że tu, na Ziemi i przy ziemi nasz los się toczy...Pęknięcia w świadomości... Więcej »
Coś pięknego...
Granat może nie jest wyszukany, ale kolor jest przegenialny i pasuje do wszystkiego. No i znowu modny, jeśli kogoś bawi podążanie za trendami. Odrobina złota dodaje temu długiemu sznurowi korali trochę dekadenckiego szyku, a srebrne prostokąty nowoczesnego sznytu. Skromność i niepowtarzalność...A, i jeszcze można ja zwinąć na przegub i jest wtedy stylową bransoletką. Dzięki! Więcej »