Wszystkie opinie

O istnieniu kamienia o tej nazwie dowiedziałam się na tej stronie. Sądziłam, że minerał o nazwie "CZAROIT" może istnieć tylko w bajce, a biżuterię z czaroitem noszą zaczarowane księżniczki. Okazuje się, że byłam w błędzie. Wikipedia na temat czaroitu mówi: "Czaroit (charoit) – minerał z gromady krzemianów. Jest minerałem o zagadkowej strukturze między krzemianami warstwowymi a wstęgowymi i bardzo zmiennym składzie chemicznym. Jego skład chemiczny nie jest do końca znany. Co jakiś czas odnajduje się w nim inne pierwiastki mające mniejsze lub większe znaczenie w jego strukturze. Podawany w literaturze wzór chemiczny czaroitu nie jest wzorem w 100% dokładnym".
Czyli jednak jest jakieś magiczny, nie do końca poznany i opisany...
Zatem musiałam mieć z niego cokolwiek, padło na tę przecudną bransoletkę, z której jestem bardzo zadowolona i bardzo Pani dziękuję, za wprowadzenie do mojego życia prawdziwego elementu magicznego :) Więcej »
Piękny, nietuzinkowy turkus. Solidne wykonanie i długość idealna do mojego wzrostu. Wisior okazał się większy i piękniejszy niż się spodziewałam. Transakcja i szybkość wysyłki bez zarzutu. Polecam! Więcej »
Piękne! I mi w nich pięknie :) Więcej »
Bransoletka piękna, szybka realizacja i wysyłka. Więcej »
Dzisiaj otrzymałam przesyłkę. Mam wrażenie jakby ten wisior był mój od zawsze, daje dobrą energię, wywołuje uśmiech, jest zmysłowy... cudowne uczucie. Jest to wyjątkowy Wisior - w każdym szczególe starannie dopieszczony. Serdecznie dziękuję. Więcej »
Świetne pomysły i wykonanie. Oryginalne! Więcej »
Kolczyki są prześliczne. Ładnie dobrane kolory - zgaszony róż, czerń i grafitowy odcień srebra. Bardzo podoba mi się srebrny oplot na kamieniu. Jednym słowem - Super! Będę polecać koleżankom i na pewno nie jest to ostatni zakup w tym sklepie.
P.S
Chciałam jeszcze zwrócić uwagę na krótkie i rzeczowe opisy poszczególnych egzemplarzy, wyczerpujące opisy w kategoriach oraz piękne zdjęcia bez zbędnych ozdóbek (kwiatków, muszelek, kamyczków, koronek). W niektórych sklepach internetowych nie wiadomo co jest biżuterią. Przepraszam. Zboczenie zawodowe ;) Więcej »

Dziękuję za realizację mojego kolejnego zamówienia.. Przepiękne , eleganckie kolczyki, które w rzeczywistości wyglądają jeszcze piękniej. Jestem pod dużym wrażeniem Pani twórczości artystycznej! Więcej »
Zachwycające kolczyki, nie można oderwać od nich oczu. Niepowtarzalne!!Dziękuję Pani Ewo za te dzieła sztuki!! Więcej »
Przepiekna bransoleta! Faktycznie okazała, nie da sie jej nie zuwazyc, przyciąga spojrzenia zazdrosnych kolezanek ;) kamienie idealnie dobrane w szczególności moj ukochany bursztyn, tutaj ujęty w bardzo nowoczesną forme. Na pewno nie jest to moj ostatni zakup. Szczerze polecam panią Ewe! Więcej »
Strona: 1234567