Wszystkie opinie

Taka mi się przyśniła, tak ją opisałam Artystce, a ona zrobiła ją piękniejszą niż w moich marzeniach. Jest niesamowita, niepowtarzalna. Z mocnej metalowej łodygi wystaje pąk o tęczowym poblasku. Dzikie wino, trujący bluszcz. Dla niebanalnych, że tak nieskromnie o sobie napiszę ;) Nie pękamy - ani ona ani ja.
Z praktycznych uwag - nieuciążliwa w noszeniu :) Więcej »
Od jakiegoś czasu koleżanki zarzucają mi, że ubieram się pod bransoletkę - TĘ bransoletkę, oczywiście. Właściwie mogłabym poza nią NIC nie nosić. Przykuwa wzrok tak mocno, że wiele osób nie zauważyłoby braku garderoby. Mistrzyni! Elegancka, trybalna, mocna, subtelna, splot sprzeczności... oksymoron...Jest jak majestatyczna korona, ale zupełnie nie przeszkadza w codziennych czynnościach. Przy śledzeniu jej zwojów można zapomnieć o świecie. Arcydzieło, na pewno tak. Zakochać się w grafitowo-miodowym drucie? Można, można... Więcej »
Idealna rzecz dla każdego mola książkowego. Niezwykle praktyczna, a przy tym piękna. Widząc ją automatycznie sięgasz po książkę. Jestem ogromną fanką jadeitu i książek. Wam też z całą odpowiedzialnością polecam. Kup sobie coś z jadeitem, a zobaczysz jak wiele dobra na Ciebie spłynie. Pani Ewo jestem wdzięczna za zastosowanie jadeitu. Proszę o więcej oryginalnych rzeczy z tym niezwykłym kamieniem w tak pięknej oprawie. Dziękuję Więcej »
Super, super, śliczne, niepowtarzalne...idealnie podkreślają moją urodę. Proste a jednocześnie bogate, nie potrzebujesz żadnych innych ozdób. Jadeit ma magiczne moce, nosząc go spotka Cie wiele dobrych rzeczy. Uwierz w ten kamień! Więcej »
Zakładka słodka, będzie w codziennym użyciu :) Dziękuję. Więcej »
Jestem zachwycona krzyżykiem, jest prześliczny, precyzyjnie wykonany, miał luźno nawiązywać do logo ŚDM i tak jest. Mam uroczą pamiątkę z Krakowa :). Bardzo dziękuję za realizacje zamówienia. Więcej »
Wisior zamówiłam na prezent dla koleżanki. Jest o wiele ładniejszy niż na zdjęciu. Aż żal mik go oddać ;) Więcej »
Zakładka jest świetna. Więcej »
Kwarc Rio przepięknie mieni się w słońcu . Labradoryt idealne komponuje się z kwarcem, razem ze zdobieniami w efekcie końcowym kolczyki są po prostu cudowne,trudno dobrać mi słowa aby je opisać. Mistrzowska praca wykonana z doskonałą precyzją. Jeszcze raz bardzo serdecznie dziękuję Więcej »
Piękne, klasyczne ale z pazurem, pasują niemal do każdej stylizacji :) Artystyczne cuda! Więcej »