Wszystkie opinie

Naszyjnik jest ze wszech miar obłędny! Więcej »
Dzień dobry, kolczyki dotarły i są cudne! Odkryłam Pani biżuterię niedawno i jestem nią oczarowana. Tworzy Pani zupełnie zaczarowany świat i za to w codziennej szarości serdecznie dziękuję. Dziękuję za śliczną zakładkę - jestem polonistą, czytam namiętnie...Pozdrawiam, wszystkiego dobrego Ewa. Więcej »
Dziękuję za super prezent! Więcej »
Piękne kolczyki, o wiele piękniejsze niż na zdjęciu, cudownie wyglądają przy uchu. Przesyłka ekspresowa i ładne pudełeczko. Dziękuję! Więcej »
Wisiorek z różowym opalem kupiłam w prezencie dla mojej babci na urodziny. Moja babcia jest modnisią i nie obchodzi urodzin ;)
Obie z babcią uwielbiamy takie kolory (różowy i turkusowy) i mamy już kilka sztuk biżuterii od Pani Vevki. Ok, przyznaję kupiłam go babci żeby móc od niej pożyczać ;). Jak zwykle 100 % zadowolenia. Dziękuję w imieniu babci i swoim. Więcej »
Mam te kolczyki od dwóch tygodni i stały się moimi najulubieńszymi. Jestem absolutnie oczarowana. Spodziewałam się, że to będą zwykłe kolczyki, takie tam motylki. A dostałam cudo. Arcypiękne, misterne, dopracowane w każdym detalu, skrzydła z delikatnej siateczki (swoją drogą zastanawiam się jak została zrobiona). Ulotne, eteryczne, a zarazem okazałe. Nikt nie przechodzi obok nich obojętne. Mają tylko jedną wadę, ze względu na rozmiary i delikatność nie mogę w nich spać :). Pani Ewo, jest Pani Artystką przez duże "A". Stokrotne dzięki. za te artystyczne cuda. Już szukam okazji, żeby sobie coś jeszcze u Pani zamówić. Pozdrawiam. Więcej »
WISIOR JEST PRZEPIĘKNY , PRZECUDOWNY !!! JESZCZE PIĘKNIEJSZY NIŻ NA ZDJĘCIU. KAMIEŃ NIEZWYKŁEJ URODY O GŁĘBOKIEJ BARWIE . KUNSZTOWNE WYKONANIE , GRATULUJĘ TALENTU. NAPRAWDĘ PRZEPIĘKNA BIŻUTERIA. NIE KUPISZ TAKIEJ U JUBILERA ! POLECAM Z CAŁEGO SERCA.
DZIĘKUJĘ ZA ZAKŁADKĘ DO KSIĄŻKI , AŻ MI GŁUPIO DOSTAĆ TAK DROGOCENNY PREZENT . ANIELA Więcej »
Zapomniałam podziękować za cudowny gratis, uwielbiam takie cacka. 100 % w moim guście. Dziękuję! Więcej »
Wisior jest bardzo oryginalny, wykonany z ogromną starannością. Bardzo gustowny, wygląda jak małe dzieło sztuki. Biżuteria z duża klasą.
Przesyłka ekspresowa. Polecam zakupy w tym butiku!
Pozdrawiam. Do następnego razu! Więcej »
Ulotne chwile jak motyle...wiedziałam, że będą piękne. Dziękuję :) Więcej »