Wszystkie opinie

Zakładka jest świetna. Więcej »
Kwarc Rio przepięknie mieni się w słońcu . Labradoryt idealne komponuje się z kwarcem, razem ze zdobieniami w efekcie końcowym kolczyki są po prostu cudowne,trudno dobrać mi słowa aby je opisać. Mistrzowska praca wykonana z doskonałą precyzją. Jeszcze raz bardzo serdecznie dziękuję Więcej »
Piękne, klasyczne ale z pazurem, pasują niemal do każdej stylizacji :) Artystyczne cuda! Więcej »
Wszystkie kolczyki Vevki są wyjątkowe! Precyzyjnie wykonane i oryginalne, istne arcydzieła!!!! Te są dla mnie absolutnie wyjątkowe Więcej »
Wisior jest cudowny, taki oniryczny. Dziękuje za upominek. Więcej »
Kiedy pierwszy raz je zobaczyłam, pomyślałam, że są wymyślone i stworzone dla mnie. Właśnie dla mnie, Założę się, że Ty też tak pomyślałaś.
Miałam rację. Te kolczyki są przepiękne, mają w sobie jakąś tajemnicę i tęsknotę. Pokocha je każda kobieta, która lubi czuć się wyjątkowo
Właśnie się w nie ubrałam. Są tak piękne, że chyba w nich zasnę :). Więcej »
Śliczny wisiorek, od kiedy go mam nie mogę się z nim rozstać. Codziennie latam w nim do pracy, bo pasuje do wszystkiego. Więcej »
Dzięki za przepiękne kolczyki! Więcej »
Kolczyki są przepiękne!!! Jestem zachwycona wykonaniem, dbałością o każdy detal! Produkt w 100% wart swojej ceny. Więcej »
Wisiorek jest uroczy. Kocham krzemień pasiasty! Dostałam zniżkę za rzekomą skazę na kamieniu. Ale ja żadnej skazy nie widzę. Dziękuję bardzo :). Aaaaa...i dziekuję za dołączony drobiażdżek. Jest równie uroczy :) Więcej »