Wszystkie opinie

W jednym odcinku Inspektora Morse'a mordowano dla zaginionego skarbu celtyckich królów - a ten skarb jest w sklepie Vevki :)
Te bransoletki to przełomowe rozwiązanie modułowe - mieszam elementy z róznych kompletów miedziano-srebrnych i za kazdym rezem efekt na nadgarstku jest niepowtarzalny.... Więcej »
Drugi zakup u Pani Ewy i znowu bardzo udany. Kamień piękny a oprawa wspaniała. Pierścień jest wyjątkowy. Dziękuję. Więcej »
widziałam trochę kryształów górskich - ale ten jest najpiękniejszy!... urzeka, chciałoby się do niego wskoczyć i zagłębić się w jego magicznym świecie... plus forma jak ze starożytnego skarbca; razem - PIĘKNO Więcej »
Kolczyki są absolutnie cudowne! Piękna i misterna praca. Bardzo dziękuję ;) Więcej »
Ten wisior jest nieoceniony! Jestem fanką symetrycznych 'produkcji', ale ten projekt przez swoją asymetrię zyskuje klasę. Trochę w nim secesji, trochę wróżek i Calineczki. A sercem wisiora jest ogromna kula labradortu, która tak miło dociąża klatke piersiową, tak, że wisior oddycha z właścicielką. UWIELBIAM GO! Więcej »
Pare slow wystarczy aby oddac urok tej bransoletki oraz towarzyszacych jej kolczykow..kobi-eta "ubrana" TYLKO w te cuda staje sie boginia zstepujaca z wyzyn Olipmu..Brawo dla Pani Ewy. Więcej »
O takich strażnikach marzy każda prawdziwa kobieta... delikatne, urocze, zmysłowe a zarazem z charakterem... Więcej »
Hmm..., a czemu kwiecień??? Kolory szampana bardziej wrzesień przywdziewa...:) Piękne. Więcej »
Ten pierścień jest niesamowity! Labradoryt po prostu wciąga, namawia do zaglądania wgłąb. Oprawa jest surowa, jak klimat po Wielkim Murem (jako fanka serii, muszę się odwołać do sagi). Srebro zdobi kamień, ale go nie przesłania, a całość jest godna pożądania jak Żelazny Tron Westeros ;) Więcej »
Bransoleta jest wspaniała, ciężka, szeroka. Cudownie prezentuje się się na ręce. Te misterne sploty...Ach brak słów...Jestem szczęśliwa, że posiadam coś tak wyjątkowego. Więcej »