Wszystkie opinie

To mój kolejny zakup u Pani Ewy i zapewne nie ostatni :). Kolczyki bardzo kobiece i delikatne, soczysta zieleń onyksu, piękne sztyfty. Dodatkowy duuuuży plus za błyskawiczną przesyłkę, eleganckie opakowanie i upominek. Bardzo dziękuję i polecam! Więcej »
Zakładka prześliczna!!. Była przeznaczona na prezent i to był starzał w 10-tkę. Dodatkowo dziękuję za upominek. Robi Pani cuda:). Więcej »
Starożytni mówili, że piękno tkwi w harmonii... No dobrze, ale gdzie harmonia w metalowym łańcuszku otoczonym nieregularnymi srebrnymi kołami? Kołami, które (o urodo!) noszą ślady młoteczka? Otóż - bransoletka 'śpiewa', przy najmniejszym ruchu szumi, brzęczy harmonijnie, milutko dla ucha. To chyba mnie najbardziej ujęło przy pierwszym wrażeniu, bo miałam szczęście poznać się z bransoletką na żywo. Miłość od pierwszego brzęknięcia - nie zdejmuję jej... Nie znaczy to, że brak jej walorów wizualnych - cudnie surowy wygląd, trochę etniczny, trochę hippie, trochę minimalistycznie nowoczesny. Ujmuje każdego :) Więcej »
Coś przeuroczego! Motyle, wróżki, Calineczki... Płatki zastygłe przy uchu, jak kolibry w tańcu za nektarem... Cudowny wzór: lekki, kokieteryjny. Z drugiej strony, całkiem solidne. Ale na uchu w ciągłym ruchu, jakby chciały zerwać drut i odlecieć... Nie dam - kocham je. Warto też zwrócić uwagę na elegancki dobór kolorów kamieni na motylich skrzydłach - wyglądają świetnie w świetle dnia jak i w sztucznym blasku reflektorów. Więcej »
Jak spojrzałam w serce tego kamienia, wiedziałam: the Arkenstone!!! Skąd kamień, który doprowadził króla Thorina na krawędź szaleństwa, znalazł się w posiadaniu, niejakiej Vevki Artystki? Tajemnicza sprawa...
Tyle baśni... Opal zaczarowuje, zupełnie. Chce się na niego patrzeć tuż przed zaśnięciem i tuż po obudzeniu. Czysty, niewinny - złowrogi i zwodniczy. Delikatna śliczna srebrna oprawa trzyma go na uwięzi, bez niej kamień zamieniłby się w bańkę mydlaną i uleciał.... Więcej »
Mój labradoryt oczarowuje coraz to nowe osoby (a co to za dziwny i piękny kamień?). A korona z lśniącej miedzi nie tylko przypomina elfickie wzornictwo ale wygląda jak płomienie z Góry Przeznaczenia. Uwielbiam nowy sposób traktowania metalu przez Vevkę. Nieregularne pasma wyglądają bardzo organicznie. Całość po prostu uwodzi. Dziękuję :) Więcej »
Kolczyki są niesamowite, piękne, wielkie i zachwycające. Wyglądam w nich jak jakaś księżna. Zwracają uwagę w każdym razie i mam już do nich nawet gotową sukienkę... Dziękuję za dodatkowy upominek. Szczerze polecam Twórcę i z przyjemnością będę tu zaglądać w poszukiwaniu nowych, wyjątkowych przedmiotów. Więcej »
Bransoletka jest piękna, precyzyjnie wykonana, pięknie skomponowana, ślicznie lśni. Więcej »
Bransoletka jest przepiękna, urzeka precyzją wykonania. Noszenie jej to prawdziwa przyjemność. Więcej »
Bardzo ładne. :) Więcej »