Wszystkie opinie

Ezoteryczny komplet...zaczarował mnie! Mam wrażenie, że czekał na mnie. Długo szukałam czegoś wyjątkowego i tajemniczego. Tak pięknej biżuterii, jak na tej stronie nie widziałam nigdy wcześniej. Gratuluję Pani Ewo i dziękuję za cudne kolczyki dołączone do kompletu. Więcej »
Lody, lody waniliowe, komu lody waniliowe???? Te kolczyki trafiły tu wprost ze skarbca Królowej Śniegu :) Więcej »
Zamówiona przeze mnie u pani Ewy branzoletka
z samego czarnego Turmalinu jest doskonała, wyjątkowa, dopieszczona, wzbogacona uwzględniająca indywidualne potrzeby klientki. Dziękuję pani Ewo :-) Więcej »
Kiedy po raz pierwszy zobaczyłam ten wisior, urzekła mnie jego symetria i kunszt wykonania. Kamienie w kolorze wina, oplecione szarym powojem - ale zestaw!!! Klejnot prosto z secesyjnego Wiednia, noszenie go jest jak podróż w czasie. Niezwykłe cacko, do wgapiania się! Więcej »
Kunsztowny wisiorek oraz pasujace do niego kolczyki..mozna by tak powiedziec..ale oprocz swej okazalosci jaki stanowi ten komplet jest jeszcze w nim mnostwo kobiecosci i..slodyczy..jak poziomki posypane cukrem podane w krysztalowym pucharze.. Więcej »
Niby forma znana, a inne rozwiązanie, takie bardziej "rozwiązłe" :) nie wiem, czy są jeszcze indiańskie- dla mnie wyglądają jak kwiat lotosu ze staroegipskiej świątyni.... chyba...muszę je mieć! OJ!!!!!! Więcej »
Jako absolutna wielbicielka kryształu nie mogę przejśc obojętnie! Zachwycająco urocza i tak delikatna!Prosta a ze smakiem!Brawooooo! Więcej »
Kamienie śliczne jak kropelki wody...bransoletka delikatna, a zarazem z charakterem. Więcej »
Kto widział film, ten chyba dostrzega jak spójne są tek "kolce" z dziełem Takeshi Kitano. Różnokolorowe kamyczki, jak różni ludzie, splatają się w jedną całość. Każdy krok ma swoje konsekwencje, jak każdy rządek paciorków goni kolejny. Sieć nieprzewidywalnych zależności w życiu, jak splątany drucik wewnątrz paciorków. I na przypieczętowanie mądrości wschodu: wszystko układa się w wielki znak Tao :) Więcej »
Zaskakująca i tajemnicza jakby z pod ręki samego mistrza St. Kinga....
Dziękuję. Więcej »