Wszystkie opinie

Zakochałam się w nim od pierwszego wejrzenia....i już mam! Wcielenie wdzięku i czaru...W niedzielę zamówiłam, we wtorek już był mój. Dziękuję za bonus! Zachwycający:) Więcej »
Komplet "Dom dusz" i kolczyki "Białą wstążka" też świetne i bardzo efektowne. Więcej »
Dziś odebrałam przesyłkę. Wszystko piękne, biżuteria bardzo mi się podoba. Dziękuję! Bransoletka od razu "przyrosła" mi do ręki, świetnie komponuje się z innymi rzeczami. I do tego jest taka...rock'n'rollowa :-) Więcej »
Jestem posiadaczką kilku sztuk biżuterii od Pani Ewy. A krzemień pasiasty? Bomba! Pasuje do wszystkiego. Polecam. Poza tym, to nasze narodowe dobro ;) Więcej »
Wisior po prostu niesamowity! Błyskawiczna przesyłka i na dodatek miły drobiazg. Serdecznie polecam artystkę. Więcej »
Komentarz obdarowanej żony: Od momentu otrzymania przesyłki naszyjnik stał się moim wielkim skarbem! Zdjęcia prawdziwie oddały jego niepowtarzalny charakter; jest misternie wykonany, zupełnie wyjątkowy, idealnie trafia w moj gust; rownież i postronnym zapiera dech ! Będzie się pięknie prezentował zarówno przy specjalnych okazjach, jak i codziennych stylizacjach, bowiem jego pięknem po prostu trzeba dzielic się ze swiatem! Pokłony dla autorki!!! Więcej »
Zona jest bardzo zadowolona. Dziekuje! Więcej »
Dziękuję pani Ewo...kolczyki są przepiękne, delikatne i urocze. Pozdrawiam!! Więcej »
Serdecznie dziękuje. Komplet jest prześliczny:) Pozdrawiam Więcej »
These are stunning! Also very well made and unique. I am so glad I bought them! Więcej »