Wszystkie opinie

Super, super, śliczne, niepowtarzalne...idealnie podkreślają moją urodę. Proste a jednocześnie bogate, nie potrzebujesz żadnych innych ozdób. Jadeit ma magiczne moce, nosząc go spotka Cie wiele dobrych rzeczy. Uwierz w ten kamień! Więcej »
Zakładka słodka, będzie w codziennym użyciu :) Dziękuję. Więcej »
Jestem zachwycona krzyżykiem, jest prześliczny, precyzyjnie wykonany, miał luźno nawiązywać do logo ŚDM i tak jest. Mam uroczą pamiątkę z Krakowa :). Bardzo dziękuję za realizacje zamówienia. Więcej »
Wisior zamówiłam na prezent dla koleżanki. Jest o wiele ładniejszy niż na zdjęciu. Aż żal mik go oddać ;) Więcej »
Zakładka jest świetna. Więcej »
Kwarc Rio przepięknie mieni się w słońcu . Labradoryt idealne komponuje się z kwarcem, razem ze zdobieniami w efekcie końcowym kolczyki są po prostu cudowne,trudno dobrać mi słowa aby je opisać. Mistrzowska praca wykonana z doskonałą precyzją. Jeszcze raz bardzo serdecznie dziękuję Więcej »
Piękne, klasyczne ale z pazurem, pasują niemal do każdej stylizacji :) Artystyczne cuda! Więcej »
Wszystkie kolczyki Vevki są wyjątkowe! Precyzyjnie wykonane i oryginalne, istne arcydzieła!!!! Te są dla mnie absolutnie wyjątkowe Więcej »
Wisior jest cudowny, taki oniryczny. Dziękuje za upominek. Więcej »
Kiedy pierwszy raz je zobaczyłam, pomyślałam, że są wymyślone i stworzone dla mnie. Właśnie dla mnie, Założę się, że Ty też tak pomyślałaś.
Miałam rację. Te kolczyki są przepiękne, mają w sobie jakąś tajemnicę i tęsknotę. Pokocha je każda kobieta, która lubi czuć się wyjątkowo
Właśnie się w nie ubrałam. Są tak piękne, że chyba w nich zasnę :). Więcej »