Wszystkie opinie

Śliczny wisiorek, od kiedy go mam nie mogę się z nim rozstać. Codziennie latam w nim do pracy, bo pasuje do wszystkiego. Więcej »
Dzięki za przepiękne kolczyki! Więcej »
Kolczyki są przepiękne!!! Jestem zachwycona wykonaniem, dbałością o każdy detal! Produkt w 100% wart swojej ceny. Więcej »
Wisiorek jest uroczy. Kocham krzemień pasiasty! Dostałam zniżkę za rzekomą skazę na kamieniu. Ale ja żadnej skazy nie widzę. Dziękuję bardzo :). Aaaaa...i dziekuję za dołączony drobiażdżek. Jest równie uroczy :) Więcej »
Zamowione kolczyki pasuja idealnie do naszyjnika "stara baśń". dziekuje za szybką realizacje zamowienia. Więcej »
Kolczyki są prześliczne !!! Bardzo dziękuję za szybką realizację zamówienia i przesyłkę wręcz błyskawiczną.
Więcej »
Przepraszam, że dopiero teraz piszę opinię. Od zakupu minęło trochę czasu. Kupiłam te bransoletki na Komunię Świętą dla dziewczynek - sióstr bliźniaczek. Dziewczynki były zachwycone. Takie delikatne, perły i kryształki śliczne. Dziękuję! Pani Ewo czy będę mogła kiedyś liczyć na wykonanie identycznych dwóch par kolczyków? Pozdrawiam! Więcej »
Wisior jest piękny i bardzo starannie wykonany. Kryształ okazał się bardzo ciekawy, na zdjęciach nie było tego tak dokładnie widać. Jestem zachwycona. Bardzo długo szukałam właśnie takie wisiora :) Do tego kontakt ze sklepem jest bardzo dobry, a realizacja zamówienia była błyskawiczna. Polecam i z pewnością będę szukać okazji do zakupu kolejnych sztuk tej przepięknej biżuterii. Więcej »
Jest świetny , bardzo mi się podoba . Pasuje do wielu strojów . Cena przystępna a przesyłka błyskawiczna . Pięć gwiazdek . :) Więcej »
Jest doskonała. Na każdą nową drogę. Film też... ten szczególnie na nowe drogi. Więcej »