Wszystkie opinie

Kolczyki są absolutnie cudowne! Piękna i misterna praca. Bardzo dziękuję ;) Więcej »
Ten wisior jest nieoceniony! Jestem fanką symetrycznych 'produkcji', ale ten projekt przez swoją asymetrię zyskuje klasę. Trochę w nim secesji, trochę wróżek i Calineczki. A sercem wisiora jest ogromna kula labradortu, która tak miło dociąża klatke piersiową, tak, że wisior oddycha z właścicielką. UWIELBIAM GO! Więcej »
Pare slow wystarczy aby oddac urok tej bransoletki oraz towarzyszacych jej kolczykow..kobi-eta "ubrana" TYLKO w te cuda staje sie boginia zstepujaca z wyzyn Olipmu..Brawo dla Pani Ewy. Więcej »
O takich strażnikach marzy każda prawdziwa kobieta... delikatne, urocze, zmysłowe a zarazem z charakterem... Więcej »
Hmm..., a czemu kwiecień??? Kolory szampana bardziej wrzesień przywdziewa...:) Piękne. Więcej »
Ten pierścień jest niesamowity! Labradoryt po prostu wciąga, namawia do zaglądania wgłąb. Oprawa jest surowa, jak klimat po Wielkim Murem (jako fanka serii, muszę się odwołać do sagi). Srebro zdobi kamień, ale go nie przesłania, a całość jest godna pożądania jak Żelazny Tron Westeros ;) Więcej »
Bransoleta jest wspaniała, ciężka, szeroka. Cudownie prezentuje się się na ręce. Te misterne sploty...Ach brak słów...Jestem szczęśliwa, że posiadam coś tak wyjątkowego. Więcej »
Jak miło się ją nosi! Otula miękko nadgarstek i leciutko pobłyskuje. Nie na darmo lapisy były kamieniem faraonów - są bajeczne, choć skromne z pozoru. W ogóle nie przeszkadza w noszeniu na co dzień, a ozdabia rękę wyeksponowana przy bardziej eleganckiej kreacji. I Tutenhammon by nie pogardził ;) Więcej »
Kolczyki byłyby równie urokliwe, a może i urokliwsze? Więcej »
Klejnoty z pałaców Alhambry; te kolczyki mają coś nieuchwytnego. Czy to jest czar samych kamieni, czy może ręka Artystki? Stwórca i człowiek mają równe zadatki w tym dziele, jak sądzę ;) Więcej »