Wszystkie opinie

Na początku był fluoryt: zielony z purpurową wstęgą w dzień, liliowy z krwawą kreską w nocy: kamień-tajemnica... dostał się on w magiczny oplot na młocie Thora wielkiej mocy; czerń i złoto, jak bogactwo i śmierć, nasze demony - i demony Caravaggia też :)dziękuję!!! Więcej »
Te kolczyki są bezwstydnie przepychowe, połączenie fuksji i złota jest naprawdę grzechu warte, a ja cieszę się, że uległam pokusie :) Więcej »
Such a beautiful bracelet! Thank you Vevka, you make awesome jewelry. I'll be back here :) Więcej »
Prostota pomysłu, kunsztowność wykonania i te rubiny emitujące to hipnotyczne urocze światełko :) chłodna elegancja, i czar..... Więcej »
Bardzo ładnie wykonana biżuteria , kamienie śliczne. Paczka przyszła bardzo szybko , dziękuje za zajączka :) Więcej »
OSTRZEŻENIE!!! Produkt silnie uzależnia! Po założeniu i kontakcie z dekoltem, jak kwiat paproci, wisior zapuszcza korzonki w serce - ja noszę go już czwarty dzień i nawet w nim śpię! Zaczarował mnie i każdego, kto na niego rzucił okiem :)
(to kolejny klejnot, przy którym muszę napisać, że zdjęcia nie są w stanie oddać jego urody) Więcej »
Moje oczy otworzyły się szeroko. Po prostu cudne...!!! Więcej »
milosc od pierwszego spojrzenia i... dotkniecia ;) Więcej »
Eleganckie, arystokratyczne, szykowne, rozmiar w sam raz, jak i ciężar odpowiedni. Taki dyskretny urok burżuazji. Jak Kristin Scott Thomas. ;) Dzięki!!! Więcej »
Kocham koral pod każdą postacią. Jest koral, jest impreza! :) Naszyjnik jest imponujący, bardzo ciekawy pomysł z tą linką. Nowocześnie i klasycznie. Dziękuję! Więcej »