Wszystkie opinie

Kolczyki byłyby równie urokliwe, a może i urokliwsze? Więcej »
Klejnoty z pałaców Alhambry; te kolczyki mają coś nieuchwytnego. Czy to jest czar samych kamieni, czy może ręka Artystki? Stwórca i człowiek mają równe zadatki w tym dziele, jak sądzę ;) Więcej »
Podziękowania muszę wysłać. Kryształ jest cudny no i "niespodziewajka" też. Dziękuję ! ! ! Kiedyś dawno czytałam, że kryształy żyją, tylko na jakimś innym "poziomie" dwuwymiarowym. Nie wiem co o tym myśleć ale ładne są i za tą "ładność" i światełko ten właśnie wybrałam. Więcej »
Pani Ewo,
wisior jest jeszcze ładniejszy niż na zdjeciu :), nie wspominając o łańcuszku, a do tego przepięknie zapakowany.
Myślę, że córka będzie bardzo zadowolona z prezentu. jeszcze raz dziękuję. Więcej »
wiosna, wiosna, wiosna, ach, to ty .... :)
A teraz to ja, chodzę po mieście w tych pięknych kolczykach i czuję swoją wyjątkowość - a mówią, że kwiat paproci tylko w wigilię Jana.... Więcej »
Całkowicie popieram opinię poprzedniczki, zgadzam się z każdym napisanym przez Panią Kingę słowem. Wedle tej budzącej księżycowe skojarzenia biżuterii. Twórczyni jest mistrzynią w komponowaniu cząstek fizycznych, prowokujących bardzo subiektywne doznania i fantazje.... Więcej »
Absolutnie zjawiskowe kolczyki. dziękuję. Więcej »
Dzień Matki za nami, a moja kochana mama jest zachwycona prezentem - kolczykami. Delikatne i eleganckie w swojej prostocie....!!! Moja mama zasługuje na najpiękniejszą biżuterię - tylko od Vevki! Dziękuje i pozdrawiam! Więcej »
Bardzo dziękuję za tak piękne kolczyki i błyskawiczną wysyłkę. Więcej »
Wisior przyszedł ekspresowo, już na drugi dzień. I jestem zachwycona, bo wygląda jeszcze lepiej w naturze! Więcej »