Wszystkie opinie

Kolejny wielki pozytyw, bardzo oryginalna ozdoba. Dziękuję bardzo. Więcej »
Cudna bransoletka, kamienie sa zachwycajace. NIeziemsko lśnią na ręce. Dzxiękuję. Więcej »
dziś do mnie przyjechały - szkoda, że nie wczoraj ;) - byłyby świetnymi 'wianuszkami' na świętojańską noc: mienią się wieloma kolorami czerwcowej łączki i przypominają nigdy nie przeżyte przygody z cygańskim taborem :) Więcej »
Kupiłam mojej mamie na prezent urodzinowy. Jest zachwycona. Pobiegła do fryzjer zmienić fryzurę, aby bardziej wyeksponować kolczyki ;] Zdecydowanie dobry wybór jeżeli chodzi o prezent. Polecam innym biżuterię tej autorki jako prezent dla kogoś bliskiego.... jak i dla samego siebie!!
Dziękuję i pozdrawiam... mama jest zachwycona a jak ona jest szczęśliwa to ja też!! Więcej »
Gratuluje pomysłowości... nieprawdopodobna bransoletka... Więcej »
W jednym odcinku Inspektora Morse'a mordowano dla zaginionego skarbu celtyckich królów - a ten skarb jest w sklepie Vevki :)
Te bransoletki to przełomowe rozwiązanie modułowe - mieszam elementy z róznych kompletów miedziano-srebrnych i za kazdym rezem efekt na nadgarstku jest niepowtarzalny.... Więcej »
Drugi zakup u Pani Ewy i znowu bardzo udany. Kamień piękny a oprawa wspaniała. Pierścień jest wyjątkowy. Dziękuję. Więcej »
widziałam trochę kryształów górskich - ale ten jest najpiękniejszy!... urzeka, chciałoby się do niego wskoczyć i zagłębić się w jego magicznym świecie... plus forma jak ze starożytnego skarbca; razem - PIĘKNO Więcej »
Kolczyki są absolutnie cudowne! Piękna i misterna praca. Bardzo dziękuję ;) Więcej »
Ten wisior jest nieoceniony! Jestem fanką symetrycznych 'produkcji', ale ten projekt przez swoją asymetrię zyskuje klasę. Trochę w nim secesji, trochę wróżek i Calineczki. A sercem wisiora jest ogromna kula labradortu, która tak miło dociąża klatke piersiową, tak, że wisior oddycha z właścicielką. UWIELBIAM GO! Więcej »