Wszystkie opinie

Kamienie śliczne jak kropelki wody...bransoletka delikatna, a zarazem z charakterem. Więcej »
Kto widział film, ten chyba dostrzega jak spójne są tek "kolce" z dziełem Takeshi Kitano. Różnokolorowe kamyczki, jak różni ludzie, splatają się w jedną całość. Każdy krok ma swoje konsekwencje, jak każdy rządek paciorków goni kolejny. Sieć nieprzewidywalnych zależności w życiu, jak splątany drucik wewnątrz paciorków. I na przypieczętowanie mądrości wschodu: wszystko układa się w wielki znak Tao :) Więcej »
Zaskakująca i tajemnicza jakby z pod ręki samego mistrza St. Kinga....
Dziękuję. Więcej »
A takie dla wnuczki i też bardzo zadowolona sama sobie wybrała. Dziękuje !!! Więcej »
Spelniaja absolutne oczekiwania,olsniewajace..po prostu krolewskie...kazda kobieta w nich przeobraza sie w perska ksiezniczke... Więcej »
Wisior jest wspaniały, jest jednocześnie delikatny i wyrazisty. Wzbudza podziw koleżanek :).
Miły kontakt ze sklepem. Paczka doszła na drugi dzień od zamówienia. Więcej »
Az mi się chce piszczeć na te kolorystykę!!! Klejnot Posejdona, dar dla pięknej Heleny, złote runo w wersji blue! ;) Woda, to życie i ten wisior aż krzyczy: "uparcie i skrycie, ech życie, kocham cie nad życie!" Więcej »
Przecudnej urody i blasku, miałam okazję ją zobaczyć "na żywo" - jest urzekająca!!! Więcej »
Jest taka, jaką sobie wymarzyłam - cudna, zwiewno-eteryczna, jak morska pianka na krawędzi świata... a jeśli chodzi o "techniczne" sprawy - mam już bransoletkę o takim "dizajnie" - trzy sznurki różańcowato splecionych korali - i jest to rewelacyjny model, wygodny i efektowny - w przyszłości pewnie zmówię sobie trzecią!!! Więcej »
Naszyjnik z dużą klasą, przesyłka błyskawiczna. Dziękuję. Więcej »