Wszystkie opinie

dwójka jeszcze piękniejsza od jedynki - pozostaje zastanowić się nad zamówieniem trójki - będzie nie tego świata! Więcej »
Kolczyki robią furorę, bardzo się podobają.Ja już się do nich przyzwyczaiłam i mam nadzieję że zimowe ciuchy nie przeszkodzą mi w noszeniu ich.Cieszę się że udało się pokonać wszystkie trudności i je mam. Więcej »
co tu dużo mówić: jest doskonała, jak niespodziewanie znaleziona rodzinna błyskotka, która przeleżała lata w starej szafie ;)...choć tak naprawdę nie jest "z szafy", tak jak tamten mebel z filmu , bransoletka przenosi mnie w świat magii i wyobraźni :) Więcej »
Piękny naszyjnik, przesyłka ekspresowa, do tego w bardzo praktyczne, metalowe pudełko. Dziekuję za prazencik. Więcej »
W tych kolczykach jest strzelistość katedr gotyckich, regularność kompozycji Bacha, ostrze morderczego noża i niebo nad Oxfordem.... Dziekuuujęęęę :* Więcej »
" W splątanym gaju rąk, .. i dusz.. szepcemy słowa święte, .. jak szeptał niegdyś młody bóg .. bogini najpiękniejszej.." z MG Więcej »
Rzeknę... zakwita raz, tylko raz... Powiadasz - Nigdy nie mów nigdy? Może i racja... Więcej »
Lato w natarciu a tu kolczyki o smaku orzeźwiającego MOJITO - cudownie cieszą oko! Więcej »
To nic, że ślub mam już za sobą... cudne kolczyki!! dziękuję :) Więcej »
Komplet jest niezwykle elegancki, choc nie do końca klasyczną elegancją - jakby projektowała go lady Jane na spółkę z lady Vivienne Westwood ;). Leciutki, w soczystej czerwieni błyszczącej jak klejnoty Krwawej Mary, plus perły - w tym moje ulubione perły bezjądrowe :D Sprawdził sie na weselu. Kolejny raz - dzięki Ci, Vevko :* Więcej »