Wszystkie opinie

Dzień Matki za nami, a moja kochana mama jest zachwycona prezentem - kolczykami. Delikatne i eleganckie w swojej prostocie....!!! Moja mama zasługuje na najpiękniejszą biżuterię - tylko od Vevki! Dziękuje i pozdrawiam! Więcej »
Bardzo dziękuję za tak piękne kolczyki i błyskawiczną wysyłkę. Więcej »
Wisior przyszedł ekspresowo, już na drugi dzień. I jestem zachwycona, bo wygląda jeszcze lepiej w naturze! Więcej »
Pani Ewo, bardzo dziękuję za naszyjnik i bransoletkę. Naszyjnik pięknie okala szyję miło muskając dekolt. Perły rzeczywiście dobrej jakości z ładnym połyskiem. Polecam artystkę. Więcej »
dzięki, dzięki, wielkie dzięki :) Jest słodka ale nie landrynkowa, lekka jak piórko, po prostu urocza; i wszystkiego na niej dużo - tak jak lubię :) Więcej »
Zaiste... ich piękno w realu jest niewiarygodne. Prawdziwy kunszt! Wzbudzają absolutny zachwyt (mój i otoczenia;-)). Więcej »
Ezoteryczny komplet...zaczarował mnie! Mam wrażenie, że czekał na mnie. Długo szukałam czegoś wyjątkowego i tajemniczego. Tak pięknej biżuterii, jak na tej stronie nie widziałam nigdy wcześniej. Gratuluję Pani Ewo i dziękuję za cudne kolczyki dołączone do kompletu. Więcej »
Lody, lody waniliowe, komu lody waniliowe???? Te kolczyki trafiły tu wprost ze skarbca Królowej Śniegu :) Więcej »
Zamówiona przeze mnie u pani Ewy branzoletka
z samego czarnego Turmalinu jest doskonała, wyjątkowa, dopieszczona, wzbogacona uwzględniająca indywidualne potrzeby klientki. Dziękuję pani Ewo :-) Więcej »
Kiedy po raz pierwszy zobaczyłam ten wisior, urzekła mnie jego symetria i kunszt wykonania. Kamienie w kolorze wina, oplecione szarym powojem - ale zestaw!!! Klejnot prosto z secesyjnego Wiednia, noszenie go jest jak podróż w czasie. Niezwykłe cacko, do wgapiania się! Więcej »