Wszystkie opinie

No, przecudne!!! Pchało mi się inne słowo, dużo bardziej adekwatne, ale to chyba przekleństwo, albo i nawet obscenizm :D Więcej »
Śliczne kolczyki, ładniejsze niz na zdjeciu. Polecam Więcej »
Kolczyki są nieprawdopodobne... pełne uroku, nowoczesne a zarazem bardzo stylowe. Malutkie kamienie księżycowe, granaty i perydoty dodają niezwykłego uroku i tajemniczości, pięknie łączą się z głównym kamieniem i srebrem. Zakochałam się w nich od pierwszego wejrzenia i wiedziałam, że będą moją ulubioną biżuterią. Pani Ewo dziękuję i serdecznie pozdrawiam..!!! Więcej »
Naszyjnik jest już w moim posiadaniu. i bardzo mi się podoba . Dziękuję ,że mi go Pani zaproponowała. Więcej »
Surowa jak góry w Szkocji, piękna jak Lady Makbet, mistrzowski zestaw do noszenia razem lub osobno w codziennych stylizacjach _3 Więcej »
Niebanalne, to faktycznie trafne; krzemień pasiasty, nasza polska duma, plus lekko "kobrowaty" splot nadają tym nie za dużym kolczykom mocy kolczyków godnych królewskich uszu :) Więcej »
Pragnienie ludzkiego szczęścia sięga w modlitwach gwiazd... Pragnęłabym jeden, jedyny raz być tak piękna i poczuć się w niezapomniany sposób .."Od zmierzchu do świtu" spełniona , pożądana i Szczęśliwa jak ten fascynujący klejnot. Więcej »
I na sam koniec wisienka na torcie podziękowań i pochwał, choć tort ten i tak wydaje mi się jakiś za mało słodki. Dlaczego?Bo jak brakuje skali ocen, tak brakuje odpowiednich przymiotników, by najdosadniej napisać jak piękne rzeczy wytwarza Twoja wyobraźnia, talent i dłonie...
Więcej »
Przepiekny i już mój:) Uśmiech mnie nie opuszcza - wyjątkowy i zaskakujący jak "Dogma" .
Dziekuję bardzo! Więcej »
Szpilka doda charakteru każdej ślubnej fryzurze... szkoda że ślub mam już za sobą. Polecam każdej przyszłej Pannie Młodej... tym uciekającym również :) Więcej »