Wszystkie opinie

Spelniaja absolutne oczekiwania,olsniewajace..po prostu krolewskie...kazda kobieta w nich przeobraza sie w perska ksiezniczke... Więcej »
Wisior jest wspaniały, jest jednocześnie delikatny i wyrazisty. Wzbudza podziw koleżanek :).
Miły kontakt ze sklepem. Paczka doszła na drugi dzień od zamówienia. Więcej »
Az mi się chce piszczeć na te kolorystykę!!! Klejnot Posejdona, dar dla pięknej Heleny, złote runo w wersji blue! ;) Woda, to życie i ten wisior aż krzyczy: "uparcie i skrycie, ech życie, kocham cie nad życie!" Więcej »
Przecudnej urody i blasku, miałam okazję ją zobaczyć "na żywo" - jest urzekająca!!! Więcej »
Jest taka, jaką sobie wymarzyłam - cudna, zwiewno-eteryczna, jak morska pianka na krawędzi świata... a jeśli chodzi o "techniczne" sprawy - mam już bransoletkę o takim "dizajnie" - trzy sznurki różańcowato splecionych korali - i jest to rewelacyjny model, wygodny i efektowny - w przyszłości pewnie zmówię sobie trzecią!!! Więcej »
Naszyjnik z dużą klasą, przesyłka błyskawiczna. Dziękuję. Więcej »
Naszyjnik jest lekki i cudownie bezpretensjonalny. Będzie hitem mojego lata! Więcej »
Nowa odsłona cudnej bransoletki. Połączenie oksydowanego srebra z moimi ulubionymi kamieniami jakimi są turmaliny daje piękną i oryginalną bransoletkę. Więcej »
dwójka jeszcze piękniejsza od jedynki - pozostaje zastanowić się nad zamówieniem trójki - będzie nie tego świata! Więcej »
Kolczyki robią furorę, bardzo się podobają.Ja już się do nich przyzwyczaiłam i mam nadzieję że zimowe ciuchy nie przeszkodzą mi w noszeniu ich.Cieszę się że udało się pokonać wszystkie trudności i je mam. Więcej »