Wszystkie opinie

Przepiekny i już mój:) Uśmiech mnie nie opuszcza - wyjątkowy i zaskakujący jak "Dogma" .
Dziekuję bardzo! Więcej »
Szpilka doda charakteru każdej ślubnej fryzurze... szkoda że ślub mam już za sobą. Polecam każdej przyszłej Pannie Młodej... tym uciekającym również :) Więcej »
Pani Ewo, bardzo dziekuje za piekne kolczyki. Więcej »
Mając nostalgiczny urok biżuterii z babcinej kasetki, są jednocześnie nowoczesne w formie. Precyzja wykonania- tak charakterystyczna dla naszej Autorki, łączy się z czarem labradorytów i wrzosowym (hit sezonu) połyskiem granacików. Czy muszę dodawać kto jest ich przeszczęśliwą właścicielką? Więcej »
Kolczyki najśliczniejsze,najpiękniejsze na świecie :) Więcej »
Zastanawiałam się, czy te kolczyki są dla mnie - ale one są DOSKONAŁE. Wycofana kolorystyka, jakże inna od tego, co lubię, klasyczna forma, słowem, klasa klas! Prezentują się pięknie, szczególnie teraz do opalonej cery. A czuję się w nich jak Lukrecja Borgia - nic nie stanie mi na drodze :) Więcej »
są przepyszne, w takich pewnie narodziła się Wenus ;) Więcej »
Przecudne kolczyki nadające niesamowitego kobiecego uroku. Dopasowują się idealnie do uszu. Bardzo precyzyjnie i profesjonalnie wykonane. Więcej »
Odkąd u Vevki pojawiły się charmsy - wiedziałam, że muszę jej mieć! Zaczynam od czterech - bo wymyśliłam sobie nazwę Znak czterech, ale już wiem, że to wciąga (podobno jak tatuaże) i, że nie poprzestanę na 4 zawieszkach, ale będę Ewę prosić o kolejne cudeńka :) Więcej »
Znowu powiały mroźne syberyjskie wiatry i przyniosły godnego 'mniejszego brata' dla Wisiora! Znowu plusk fal jeziora słuchać spod warstewki kłębiącej się mgły, w której grasują duchy szamanów...Gratuluję! Więcej »