Wszystkie opinie

Na szczęście dla nas, produkcja oryginalnych charmsów się rozwija (rozkwita;); kwiatuszki są jedyne w swoim rodzaju a pozostałe zawieszki świetnie je dopełniają :) Więcej »
Ale piękne... brak mi słów... i kamień jest nieprawdopodobny... Więcej »
Z dumą ogłaszam, że mój szczęśliwy kamień zyskał najlepszą pod Słońcem oprawę! Co za nobilitacja - z dna torebki, na dekolt ;)Misternie pleciony drucik jest BAAARDZO uroczy. Dziękuję serdecznie! Więcej »
Po krótkim okresie oswajania się ze sobą,polubiliśmy się bardzo,jest piękny i okazały.Pani Ewa bardzo dba o klijenta,dziękuje za niespodzianke. Więcej »
Fantastyczna bransoleta, piękne perły i super wygodne zapięcie, wreszcie nie potrzebuję pomocy przy zakładaniu :) Więcej »
Zdjęcie nie oddaje jak magiczną moc mają te królewskie "kobry" - to była miłość od pierwszego spojrzenia... Więcej »
Jaki on ładny; kamień rządzi, człowiek skromnie usuwa się w cień... ten minimalistyczny projekt chwyta za serce :D Więcej »
Jest magiczna, magnetyczna, niebiańska, medytacyjna, zniewala nadgarstek siecią meteorytów.... a może to tylko iluzja? Więcej »
Kolejna odsłona tej jakże niezwykłej bransoletki łączącej najlepsze srebro i gamę kolorowych kamieni... muszę ją mieć!!! Więcej »
Krótko - warta każdego czasu - i każdych pieniędzy! Prostota formy i niepokój jednocześnie... Więcej »