Wszystkie opinie

Właśnie. Lepiej powiedzieć o nim nie wprost, bo słów brakuje, żeby opisać misterną pracę.
Jest po prostu piękny! Więcej »
Z takimi kolczykami każde gody będą na pewno bardzo słodkie a nie gorzkie... chyba, że o smaku gorzkiej czekolady... jednak w przeciwieństwie do gorzkiej czekolady nie tuczą, a do tego jeszcze dodają wiele uroku. Więcej »
naszyjnik przeuroczy. pomysłowo 2w1. dziękuję! Więcej »
Dziekuje Pani Vevko , to jest prawdziwy emiter pozytywnej energii., nigdy sie z nim nie rozstane. Więcej »
Rzeknę... zakwita raz, tylko raz... Powiadasz - życie za życie ? Może i racja... Więcej »
Jakże się cieszę, że przestałam się wahać i ja zamówiłam!!! Bransoletka nadaję pewną ... wagę nadgarstkowi, to już nie jest byle jaka ręka! Jest kunsztowna i przepiękna. Dziękuję :) Więcej »
Krople deszczu.... łzy..... skrzydła anielskie, a może łabędzie?..... odkupienie win.... one two three four five six seven - all good children go to heaven..... Więcej »
Wisior dotarł w moje ręce w Mikołajki. Co za radość! Do kroćset i niech wszyscy piraci zzielenieją z zazdrości! ;) Jest doskonały! Kolor największego kamienia po prostu urzeka, a buteleczka-sekretnik jest kusząca. Wszystko jest splecione tak, że zachwyci najbardziej wybredną poszukiwaczkę skarbów! Więcej »
No, przecudne!!! Pchało mi się inne słowo, dużo bardziej adekwatne, ale to chyba przekleństwo, albo i nawet obscenizm :D Więcej »
Śliczne kolczyki, ładniejsze niz na zdjeciu. Polecam Więcej »