Wszystkie opinie

Milady, jaka Pani dziś elegancka, co za szyk i gracja, i ten różowy obłoczek przysiadł na pani ręce... :D Więcej »
Bardzo ładne kolczyki, pasują do mojej osoby, jedyny ich mankament, są ciut za ciężkie, ale może się przyzwyczaję. Przesyłka bardzo szybka od momentu wpłaty. Z pewnością coś jeszcze tutaj kupię. Więcej »
Wlasnie go dostalam, komplet jest bardzo gustowny, polecam. Więcej »
Odważna kreacja niezwykłego kamienia. Onyks - z greckiego onix oznacza pazur... i taki właśnie jest ten wisior... z pazurem ;] Nic dziwnego, że w starożytności onyks uważany był za kamień szczęścia, cesarz Chin zabronił posługiwać się nim pod karą śmierci, chciał zachować go tylko dla siebie... na szczęście teraz możemy go nosić bez obaw, tym bardziej, że powstaje z niego taka piękna biżuteria. Więcej »
Dawno, dawno temu, w czasach, kiedy żyły smoki...królewskie skarbce były pełne klejnotów odebranych złym mocom... Ten klejnot na pewno pochodzi z najcenniejszych zbiorów najbardziej tajemniczego stwora ;) DZIĘKUJĘ! Więcej »
No co tu dużo mówić, nie dość, że są CUDEM to dodatkową są... MOJE :D !Przyszłam odebrać jedną parę kolców o duszy syberyjskiej ;) a wyszłam z drugą parą tak cudownie nieprzeniknioną jak oczy Anastazji!Trzeba je zobaczyć na żywo. Budzą zachwyt i ciekawość, dodają blasku a w słońcu szczególnie...
Viva Vevka !!!

Ps. Brak skali!Słowo "Dobry" to stanowczo za mało!!!!! Więcej »
To ja dziękuję! :) piękny, ale nikomu nieprzydatny kamień zyskał nowe życie - prawdziwy powrót w arystokratycznym stylu. Nie mogę się na niego napatrzeć: godzinami śledzę misternie splatane w nim srebrne nitki, jak ludzkie losy. Jest mój i kocham go :) Więcej »
****************************************** Jest zajebiaszczy. ****************************************** Więcej »
Gdzieś na obrzeżach Śródziemia, Hobbit, niejaki Baggins, oraz gromada Krasnoludów pod wodzą króla Thorina, rozpaczliwie poszukują kamienia, który uzasadnia władzę i dodaje splendoru królewskiemu majestatowi - Arkenstone. Biedacy, nie wiedzą, że wiedźma zwana Vevką przejęła klejnot we władanie, oplotła go swoja magią i... sprzedała mi ;) Dzięki - Elfy, kłaniajcie mi się w pas, kochane :) Więcej »
Hmmm, mam ukryte pragnienie posiadać je... są po prostu nieopowiedzianie powalające, a ta kolorystyka prosto z lasu Sherwood... klejnoty Lady Marion? Więcej »