Wszystkie opinie

Odebrałem dzisiaj przesyłkę i jestem pod głębokim wrażeniem Pani dzieła :-) jest to więcej niż pewne, że w przyszłości wrócę jeszcze do Pani sklepu Vevka.pl :-)
Jestem również pewien, że naszyjnik oraz kolczyki przypadną do gustu mojej dziewczynie, której to zamierzam tę biżuterię wręczyć :-) Więcej »
Przesłodki pierścionek. Kształt rybki budzi uśmiech. Karneol ma niesamowitą barwę. Nie tylko brąz i pomarańcz, ale czasem w nim błyska bordo a nawet róż. Pasuje do wielu stylizacji. BAAARDZO DZIĘKUJĘ Więcej »
Uwaga! Nie mogę chodzić w nich do pracy. Pracuję z dziećmi i ilekroć pochylam się nad czyimś zeszytem, uczniowie kompulsywnie zaczynają głaskać chwościki. Są jak zaczarowani. Nie mogą się oderwać :) Trafione w 10, lekkie, modne i wygodne. Polecam :) Więcej »
Już trzeci rok z rzędu mąż kupuje mi na gwiazdkę prezenty ze sklepu Pani Ewy. Naszyjnik jest imponujący, a dzięki pomysłowości Twórczyni, to jakbym miała kilka naszyjników w jednym, bo można nosić go na różne sposoby. Po prostu cudowny! Poza tym pięknie zapakowany i pachnący Więcej »
Prześliczna. Tygrysie oko jest kamieniem zodiakalnym mojej Mamy. Jestem przekonana, że ucieszy ją gwiazdkowy prezent Więcej »
Bardzo dziękuję za wisior, jest naprawdę przepiękny :) Więcej »
Paczuszka dotarła, a wisiorek jest prześliczny , delikatny, ma też w sobie dobrą energię kryształu połączoną z ciepłą energią srebrnych splotów. Dodatek też pięknie razem wygląda. Co by ten Mikołaj bez Pani zrobił ? ;) Więcej »
Dzisiaj otrzymałam pięknie zapakowaną paczkę. Wisior jest imponujący/zachwycający. Od dzisiaj to zdecydowanie najwspanialsza rzecz w mojej kolekcji. Więcej »
Serdecznie dziękuję za paczuszkę. Przed chwilā otrzymałam. Wisior jest cudny, kamień niesamowity, wszystko w pięknej, misternej oprawie, w którą włożyła Pani dużo serca i dobrej energii. Jest to prawdziwe, unikatowe dzieło sztuki. Dziękuję też za przemiły dodatek. Więcej »
Bardzo dziękuję za zrealizowanie mojego zamówienia . Właśnie o takie delikatne iskierki kamienia księżycowego mi chodziło . Jestem bardzo zadowolona z tych maleńkich kolczyków jak i z bransoletki . Raz jeszcze dziękuję :)))) Więcej »
Strona: 123456789