Wszystkie opinie

Odważna kreacja niezwykłego kamienia. Onyks - z greckiego onix oznacza pazur... i taki właśnie jest ten wisior... z pazurem ;] Nic dziwnego, że w starożytności onyks uważany był za kamień szczęścia, cesarz Chin zabronił posługiwać się nim pod karą śmierci, chciał zachować go tylko dla siebie... na szczęście teraz możemy go nosić bez obaw, tym bardziej, że powstaje z niego taka piękna biżuteria. Więcej »
Dawno, dawno temu, w czasach, kiedy żyły smoki...królewskie skarbce były pełne klejnotów odebranych złym mocom... Ten klejnot na pewno pochodzi z najcenniejszych zbiorów najbardziej tajemniczego stwora ;) DZIĘKUJĘ! Więcej »
No co tu dużo mówić, nie dość, że są CUDEM to dodatkową są... MOJE :D !Przyszłam odebrać jedną parę kolców o duszy syberyjskiej ;) a wyszłam z drugą parą tak cudownie nieprzeniknioną jak oczy Anastazji!Trzeba je zobaczyć na żywo. Budzą zachwyt i ciekawość, dodają blasku a w słońcu szczególnie...
Viva Vevka !!!

Ps. Brak skali!Słowo "Dobry" to stanowczo za mało!!!!! Więcej »
To ja dziękuję! :) piękny, ale nikomu nieprzydatny kamień zyskał nowe życie - prawdziwy powrót w arystokratycznym stylu. Nie mogę się na niego napatrzeć: godzinami śledzę misternie splatane w nim srebrne nitki, jak ludzkie losy. Jest mój i kocham go :) Więcej »
****************************************** Jest zajebiaszczy. ****************************************** Więcej »
Gdzieś na obrzeżach Śródziemia, Hobbit, niejaki Baggins, oraz gromada Krasnoludów pod wodzą króla Thorina, rozpaczliwie poszukują kamienia, który uzasadnia władzę i dodaje splendoru królewskiemu majestatowi - Arkenstone. Biedacy, nie wiedzą, że wiedźma zwana Vevką przejęła klejnot we władanie, oplotła go swoja magią i... sprzedała mi ;) Dzięki - Elfy, kłaniajcie mi się w pas, kochane :) Więcej »
Hmmm, mam ukryte pragnienie posiadać je... są po prostu nieopowiedzianie powalające, a ta kolorystyka prosto z lasu Sherwood... klejnoty Lady Marion? Więcej »
Przekładając korale i malachity tej nieskomplikowanej bransoletki, jak paciorki różańca, przywołuję obrazy filmu pod tym tytułem, z uroczymi Davidem Bowie i Catherine Denevue... Kontempluję przemijanie piękna ludzi, powtarzając jak mantrę moją piosenkę:
I'm eighteen, my looks may cheat you
I'd rater not talk about age
I'd rather keep away from a pew
I still may turn over the page...
...a kamienie są wiecznie piękne w swojej prostocie... Więcej »
Zjawiskowe, po prostu brak mi słów. Misternie wykonane i ta gra kolorów... pozostaje mi tyle pogratulować autorce i pozazdrościć talentu ;] Więcej »
Idzie wiosna, idzie wiosna, idzie wiosna!!! Aż oczy trudno oderwać. Więcej »