Wszystkie opinie

Rzeknę... zakwita raz, tylko raz... Powiadasz - życie za życie ? Może i racja... Więcej »
Jakże się cieszę, że przestałam się wahać i ja zamówiłam!!! Bransoletka nadaję pewną ... wagę nadgarstkowi, to już nie jest byle jaka ręka! Jest kunsztowna i przepiękna. Dziękuję :) Więcej »
Krople deszczu.... łzy..... skrzydła anielskie, a może łabędzie?..... odkupienie win.... one two three four five six seven - all good children go to heaven..... Więcej »
Wisior dotarł w moje ręce w Mikołajki. Co za radość! Do kroćset i niech wszyscy piraci zzielenieją z zazdrości! ;) Jest doskonały! Kolor największego kamienia po prostu urzeka, a buteleczka-sekretnik jest kusząca. Wszystko jest splecione tak, że zachwyci najbardziej wybredną poszukiwaczkę skarbów! Więcej »
No, przecudne!!! Pchało mi się inne słowo, dużo bardziej adekwatne, ale to chyba przekleństwo, albo i nawet obscenizm :D Więcej »
Śliczne kolczyki, ładniejsze niz na zdjeciu. Polecam Więcej »
Kolczyki są nieprawdopodobne... pełne uroku, nowoczesne a zarazem bardzo stylowe. Malutkie kamienie księżycowe, granaty i perydoty dodają niezwykłego uroku i tajemniczości, pięknie łączą się z głównym kamieniem i srebrem. Zakochałam się w nich od pierwszego wejrzenia i wiedziałam, że będą moją ulubioną biżuterią. Pani Ewo dziękuję i serdecznie pozdrawiam..!!! Więcej »
Naszyjnik jest już w moim posiadaniu. i bardzo mi się podoba . Dziękuję ,że mi go Pani zaproponowała. Więcej »
Surowa jak góry w Szkocji, piękna jak Lady Makbet, mistrzowski zestaw do noszenia razem lub osobno w codziennych stylizacjach _3 Więcej »
Niebanalne, to faktycznie trafne; krzemień pasiasty, nasza polska duma, plus lekko "kobrowaty" splot nadają tym nie za dużym kolczykom mocy kolczyków godnych królewskich uszu :) Więcej »