Wszystkie opinie

BAAARDZO ją lubię, nosząc ją czuję że mam na nadgarstku coś "fajnego", uwielbiam te kwarce z "brudkami" w środku, bo są jak integralne przestrzenie, żyjące własnym wewnętrznym życiem mapy innych światów, a oksydowanie nadaję jej starożytnego charakteru skarbu Templariuszy ;) Więcej »
Mały skarb... Niebanalne, niby prerafaelicko wyszukane, a takie proste. Jak sieć pająka obsypana rosą pod słońce... Więcej »
Ścięta szronem kropla - ta z międzysłów. Granatem jej nie rozerwiesz. Ale ...gdy się coś tli? Więcej »
nie widziałam jej na żywo, ale jestem w niej zakochana - taki mroczny klimat i piękno jak z Doriana Graya - i jak Dorian zawsze będzie piękna, nawet jak ja się zestarzeję :) Więcej »
Jaka tam Straż Nocna! To ich trzeba STRZEC - bo skuszą każdą prawdziwą kobitkę... i tyle je właścicielka zobaczy :) Więcej »
Bardzo cieszę się ze mam od Pani coś niepowtarzalnego. Nigdy dotąd nie zamawiałam w ten sposób biżuterii. Tylko osoba o niezwykłej duszy artystycznej może tworzyc tak niepowtarzalną , piękną biżuterię. Dla mnie jest Pani (używając języka sportowego )...mistrzynią świata.! Wczoraj nie mogłam zasnąc...bo cały czas miałam przed oczami..ten MÓJ WISIOR.....i to wszystko co jest Pani dziełem. Wiem już na pewno ,że niebawem złożę u Pani kolejne zamówienie. Jednak najpierw nacieszę się TURKUSEM, któremu nadała Pani delikatnośc i subtelnośc> niepowtarzalnośc! Więcej »
Drugie kolczyki kupione u Pani Ewy - leciutkie i wiosenne, boskie turmalinki. Więcej »
Bransoletka bardzo ładna. Cieszę się, że mam ją w domu:) Więcej »
Co za kamień!!! Dla takich cudów natury warto grzebać w ziemi...choć naprawdę nie wiem, jak się je znajduje...wiem tylko gdzie zdobyć ten konkretny....i mam nadzieję , że poczeka ma mnie:) Więcej »
Bransoleta na zdjęciach wygląda ażurowo i delikatnie, ale na ręce czuć jej wagę. Jestem bardzo zadowolona z zakupu. Polecam! Więcej »