Wszystkie opinie

Pustynna droga z Vegas - donikąd, miejsce lepsze od tego, gdzieś był; automat do kawy trzeba naprawić, w małej kafejce tuż za zakrętem; gorący suchy wiatr przeszywa mnie, gdzieś dziecko płacze i nie mogę spać - ale czuję, nadchodzi zmiana, nadciąga tuż - słodkie wyzwolenie.... a ja, wołam Cię, czy mnie słyszysz?....te kolczyki są piękne jak ta piosenka :D, dziękuję Więcej »
Wyglądają smakowicie jak gorąca czekolada w jesienny wieczór... jesień co raz bliżej... zbliża się czas czekolady...!!! Więcej »
wiosna, wiosna, wiosna, ach, to ty .... :)
A teraz to ja, chodzę po mieście w tych pięknych kolczykach i czuję swoją wyjątkowość - a mówią, że kwiat paproci tylko w wigilię Jana.... Więcej »
Miłośc od pierwszego wejrzenia, przywiązanie od pierwszego założenia. "Nieważny rozmiar, ważne jak go użyć" mawiał o kluczu szeryf z Nottingham w "Facetach w rajtuzach" - a ja napiszę: niewazny rozmiar, jesli klucz uplotła Ewa - Vevka. Przyciąga wzrok, intryguje, urzeka swoim pieknem. Taki troche staromodny, pensjonarski, ale ozdobi nawet całkiem współczesną kreację. Po raz kolejny - DZIĘKI! Więcej »
Kolczyki są wspaniałe... tajemnicze i mroczne... trzymają w napięciu jak film... bardzo trafiona nazwa!! Więcej »
Piękny i uwodzicielski! I ten kolor! Jak czyste niebo w sierpniowe przedpołudnie...A ta plątanina sprężynek i łańcuszków jest po prostu zniewalająca....choć cała ta recenzyjka jest stanowczo za mało oryginalna jak na to cudo! Więcej »
czarowny, magiczny, jak komar zaklęty w bursztynie, tu liść zaklęty w srebrze; natura po raz kolejny służy człowiekowi, tym razem do ozdoby, rzucania uroku; aż oczu nie mogę oderwać, wiedźma Ewa przykuła mnie do ekranu... musi być mój!! Więcej »
Zawiesić babie kamień, nieco mniejszą wersję młyńskiego, na szyi i co? I się będzie cieszyć - ale tylko, gdy kamień oprawi nasza droga Ewa! Słodki to ciężar, rysunek na kamieniu - jak tajemnicze runy; wszystko splecione ciasno jak w tragedii Szekspira. Film, do którego nawiązuje nazwa, jest wizualnym majstersztykiem, a wisior sam w sobie wciąga oko w mistrzowską grę zagięć i połysków. WIELKIE DZIĘKI Więcej »
Cudnie mieni się na palcu... wyjątkowy, kobiecy, niepowtarzalny... Więcej »
Cudne, oryginalne, odważne,,, nic dodać nic ująć!! Więcej »