Wszystkie opinie

Jadowity jadeit i drugi zielony "awanturnik" - jak marzenie dla uparciucha pt. "Ania z Zielonego Wzgórza" Więcej »
Kocham tę bransoletkę. Soczystość koloru jest nieziemska, a piryty błyszczą jak grudki czystego złota prosto od matki-ziemi.... nie, no nie wiem, co pisać, jest przepiękna, tyle :) Więcej »
"People say sometimes that Beauty is only superficial. That may be so. But at least it is not so superficial as Thought is. To me, Beauty is the wonder of wonders. It is only shallow people who do not judge by appearances" - powiedział Henry Wotton, bohater powieści "The Picture of Dorian Gray" Oscara Wilde'a....piękno tego naszyjnika nie jest powierzchowne, porusza mnie aż do duszy - i obym nie musiała duszy zaprzedać diabłu za to cacko ;) Więcej »
Jest to NAJEFEKTOWNIEJSZA sztuka biżuterii w moim posiadaniu - gdy olbrzymie koło migocze na nadgarstku, każdy musi na niego spojrzeć... a ja przecież błyskotek miałam niemało... Więcej »
I mały pe es;-). Słowo ciało się stało, bo... dobra wróżka sprawiła, że bransoletka zdobi mój nadgarstek!Zachęcam do kliknięcia w opcję "zamów podobną", bo to naprawdę śliczne cudeńko!Wróżko! Jesli mnie czytasz, to raz jeszcze dziekuję za Twoje czary-mary! Więcej »
Fascynujący wytwór artystycznego dzieła, pełen fantazji i zmysłowej wyobraźni. Podobnie jak kolczyki"Powrót do przyszłości" -nieprawdopodobna rewelacja ! ! Więcej »
Są niesamowicie widowiskowe...muszę je mieć... Więcej »
Kochane kolczyki - stonowane, ale z krwistym akcentem; spore, ale nie przeszkadzają w zalatanym życiu. A pirytowe kółeczka są po prostu cudne i chyba bardziej niż koral przyciągają wzrok wraz z pytaniami: a co to to takie ładne? Więcej »
Znowu to ja wielki dzięki składam... a nazwę pozwoliłam sobie zasugerować tym pięknym kolczykom nie tyle na cześć filmu czy książki, a piosenki Kate Bush Wuthering Heights:
Out on the wiley, windy moors
We'd roll and fall in green
You had a temper, like my jealousy
Too hot, too greedy
How could you leave me?
When I needed to possess you?
I hated you, I loved you too...
i te kolczyki są dokładnie takie jak namiętność Cathy na wichrowym wrzosowisku... bladozielony powiew zaświatów na tle wybujałej zieloności nieposkromionej NATURY Więcej »
niezwykle tajemnicze, przykuwają spojrzenie otoczenia, które nie może się nadziwić ich pięknu. Więcej »