Wszystkie opinie

Patrzę na nią i widzę:
krople rosy rankiem na trawie...
łzy szczęścia mieszające się z uśmiechem...
krople majowego deszczu pachnącego wiosną... zimowe sopelki w wigilijną noc....
bransoletka na każdą szczęśliwą chwilę i okazję. Więcej »
to nie zwykła łódź, to statek flagowy, duma całej marynarki; a nawet dwa!!!! :) Więcej »
Powiedziałabym raczej, że matka krzesna :D Ale , ale... okazałość jego - okazała:) Więcej »
I Bóg stworzył: spinel, a człowiek widział, że to dobre było i pokrył go tytanem... A Vevka nanizała na drucik. I powstał kolejny klejnot godny bogów olimpijskich. Nieziemsko prezentuje się na moim nadgarstku. Nic dodać, nic ująć: powściągliwość i prostota formy w idealnym wydaniu. Dzięki! Więcej »
Są urocze, gdy je noszę, czuje się trochę jak mała dziewczynka, a trochę jak "postpunkowa" ;) rebeliantka. Zwiewne, a konkretne. Więcej »
Bardzo atrakcyjnie prezentuje się na nadgarstku, delikatna, elegancka. W realu o wiele ładniejsza niż na zdjęciu. Więcej »
Jestem zachwycona kolczykami oraz zausznicą. Są tak świetnie dopasowane do mojej osoby, iż mam wrażenie, że są częścią mojego ciała. niesamowite wrażenie. I te nazwy! Błyskotliwe i inteligentne co świadczy, że osoba robiąca tę biżuterię oprócz polotu i talentu jest inteligentna, a ja to bardzo cenie w ludziach. W pięciostopniowej ocenie gwiazdek daję 10! Polecam, kupujcie, a poczujecie się niepowtarzalni. Więcej »
Jest bajeczny. Pasuje do wielu stylizacji. W kamieniu, jak to w lapisie, znieruchomiał cały wszechświat. Czy można pokochać wisior? Można!!! Więcej »
Śni mi się po nocach... Jest magiczny i hipnotyczny, kryształy są nie z tego świata!... Może wyślę jakiegoś zbira, jak Rochefort, żeby wykradł ten naszyjnik dla mnie - i dziesięciu muszkieterów mnie nie powstrzyma! Więcej »
ależ, to znowu JA dziękuję ;)
Trzecia odsłona 'kolczyków ze słońcem w nazwie' jest czarodziejska; królewski zestaw kolorów, okazała forma, ale LEKKOŚĆ piórka charakteryzują te przepyszne błyskotki - hit babiego lata :) Więcej »