Wszystkie opinie

Tak!Tak!Taaaaaaak! Są cudowne! Niby prosta kompozycja, a jednak tak wspaniale oryginalna, a do tego wszystkiego są moje, moje, moooojeee :). Jedne z piękniejszych w mojej kolekcji, która będzie się stopniowo powiększać. dziękuję! Więcej »
Był na moim palcu tylko przez chwilę, a teraz mam go przed oczami i pewnie będzie mi się śnił po nocach. Muszę powiedzieć, że na palcu wygląda niezwykle EFEKTOWNIE. Jest duży (w sam raz!), elegancki, zdobi z klasą. Będzie mój (w przyszłości, mam nadzieje, niedalekiej)!To kwestia rozbicia skarbonki, odwiedzin u babci.. itp. ;-) Więcej »
Są zjawiskowe, pełne precyzyjnych detali i niesamowicie błyszczące! Kolejny zakup, który mi posłuży nie tylko "od wielkiego dzwonu", ale rozjaśni nawet zwykły pochmurny dzień. Jak je zakładam, czuję się jak Szeherezada, cesarzowa Chin i królowa piratów! Więcej »
WOW... zjawiskowe.... cudny pierścionek... jedyny w swoim rodzaju jak wszystko tutaj!! Więcej »
Zapach i dźwięk kobiety...? Stojącej nieruchomo na wzgórzu w porywach wiatru? :) Więcej »
i ta prześliczna bransoletka nieco gaśnie na zdjęciach - w rzeczywistości każdy kamyczek błyszczy jak spadające gwiazdy - a skoro aura uniemożliwia obserwowanie tego zjawiska, można sobie chociaż na nadgarstek popatrzeć ;) Więcej »
W tym wypadku sprawdza się powiedzenie, że do... trzech razy sztuka (bo tyle podejść było do kolczyków, które w końcu są MOJE!)!Wyjątkowe przez wzgląd na nazwę (sentymenty...), wyrafinowany kształt (nowość w kolekcji), okazję (dość specjalną), a przede wszystkim na te niesamowite kamienie (z historią w tle...;-).Ewa!Za te kolce naprawde bardzo, bardzo, baaardzo DZIĘKUJĘ!! Więcej »
Kwintesencja magii nadchodzącego lata. Czułe na najmniejsze poruszenie, na najlżejszy oddech wiatru. Niewinne kolory błękitu i bladego różu z mocnym, niepokojącym akcentem fuchsii. Wszystko to, czego chcę. Dzięki bardzo serdeczne :) Więcej »
dla tych kolczyków warto wyjść za mąż..... hmmmmmm :) Więcej »
Pierścionek jest przepiękny, na dłoni prezentuje się znakomicie. Sprawił mojej ukochanej Justysi wiele radości. I jeszcze gratisik od Pani Ewy!!! Cudo!!! Gorąco polecamy wszystkim miłośnikom pięknej, stylowej biżuterii. Więcej »
Strona: 5051525354555657