Wszystkie opinie

Dawno, dawno temu, w czasach, kiedy żyły smoki...królewskie skarbce były pełne klejnotów odebranych złym mocom... Ten klejnot na pewno pochodzi z najcenniejszych zbiorów najbardziej tajemniczego stwora ;) DZIĘKUJĘ! Więcej »
No co tu dużo mówić, nie dość, że są CUDEM to dodatkową są... MOJE :D !Przyszłam odebrać jedną parę kolców o duszy syberyjskiej ;) a wyszłam z drugą parą tak cudownie nieprzeniknioną jak oczy Anastazji!Trzeba je zobaczyć na żywo. Budzą zachwyt i ciekawość, dodają blasku a w słońcu szczególnie...
Viva Vevka !!!

Ps. Brak skali!Słowo "Dobry" to stanowczo za mało!!!!! Więcej »
To ja dziękuję! :) piękny, ale nikomu nieprzydatny kamień zyskał nowe życie - prawdziwy powrót w arystokratycznym stylu. Nie mogę się na niego napatrzeć: godzinami śledzę misternie splatane w nim srebrne nitki, jak ludzkie losy. Jest mój i kocham go :) Więcej »
****************************************** Jest zajebiaszczy. ****************************************** Więcej »
Gdzieś na obrzeżach Śródziemia, Hobbit, niejaki Baggins, oraz gromada Krasnoludów pod wodzą króla Thorina, rozpaczliwie poszukują kamienia, który uzasadnia władzę i dodaje splendoru królewskiemu majestatowi - Arkenstone. Biedacy, nie wiedzą, że wiedźma zwana Vevką przejęła klejnot we władanie, oplotła go swoja magią i... sprzedała mi ;) Dzięki - Elfy, kłaniajcie mi się w pas, kochane :) Więcej »
Hmmm, mam ukryte pragnienie posiadać je... są po prostu nieopowiedzianie powalające, a ta kolorystyka prosto z lasu Sherwood... klejnoty Lady Marion? Więcej »
Przekładając korale i malachity tej nieskomplikowanej bransoletki, jak paciorki różańca, przywołuję obrazy filmu pod tym tytułem, z uroczymi Davidem Bowie i Catherine Denevue... Kontempluję przemijanie piękna ludzi, powtarzając jak mantrę moją piosenkę:
I'm eighteen, my looks may cheat you
I'd rater not talk about age
I'd rather keep away from a pew
I still may turn over the page...
...a kamienie są wiecznie piękne w swojej prostocie... Więcej »
Zjawiskowe, po prostu brak mi słów. Misternie wykonane i ta gra kolorów... pozostaje mi tyle pogratulować autorce i pozazdrościć talentu ;] Więcej »
Idzie wiosna, idzie wiosna, idzie wiosna!!! Aż oczy trudno oderwać. Więcej »
Szkoła lotu - od zmierzchu do świtu.
A od świtu do zmierzchu - deszcz błękitu. Więcej »