Wszystkie opinie

Pierscionek przecudnej urody. Jest inny,oryginalny, a tego zawsze w biżuterii szukam. Bardzo jest też miło ,gdy dostajemy jakiś prezent - w tym przypadku autorka biżuterii dołaczyła coś, co spowodowało, że z jednego zakupu zadowolone są dwie osoby. Polecam zakupy w galerii Vevka
Anna Więcej »
Piękne kamienie i cudne wykonanie. Więcej »
A jednak marzenia się spełniają!!!
To jest dokładnie to czego szukałam po całym Krakowie i okolicy, a znalazłam włąśnie tu. Pozostając niezmiennie pod ogromnym wrażeniem wszystkiego co Pani Ewa robi, jeszcze raz bardzo dziękuje za te cudeńka... Więcej »
uwodzicielska moc księcia ciemności dopadła i mnie - jestem zakochana w tym mrocznym przedmiocie pożądania :) Więcej »
Kupiłem ten komplet dziewczynie na rocznicę naszej znajomości, była naprawdę zachwycona. Przesyłka bardzo szybka, ładne opakowanie, no i miły kontakt z Panią Vevką. Więcej »
Niezmiernie mi się podobają te kamyki w nowych "produkcjach", szczególnie takie, jak w tym wisiorku, z naturalną dziurką, ukazujące całą ciężką prace natury nad swoim dzieckiem - wystarczy je opleść drucikiem, jak bluszczem i całość jest nieziemska ;) Więcej »
Rzeczywiście - wieczne wakacje. Wyobrażam sobie, jak wyglądają w towarzystwie opalonej łabędziej szyi. Ale wołają do całowania!!! :) Więcej »
w tych kolczykach jest Słońce, gwiazdy, odległe orbity i galaktyki, po których porusza się ludzki geniusz Vevki ;) Więcej »
Jeden z moich ulubionych filmów z "dzieciństwa".... a wisior godnie nosi ten tytuł: jest pokręcony, nieodgadniony i kuszący....WOW Więcej »
Inspiracją był pierścionek noszony przez Nicole Kidman w czasie jednej sesji, ale tamten nie umywa się do tego, wyplecionego przez Vevkę... Po pierwsze, kamień - żywy kryształ górski z intrygującymi inkluzjami, pełen energii i pozytywnych wibracji (czuję je!). Po drugie, podstawa - recznie wypleciona obrączka, która 'urosła na dziko' i otoczyła splotami zielska kamień. Rewelacja!!! Duża forma, a jednak nie przeszkadza w codziennych pracach, choc mycie w nim naczyń to raczej profanacja.... Więcej »
Strona: 51525354555657