Wszystkie opinie

Ten kolor! To będzie hit sezonu, ożywiający panujące na ulicy szaro-beżowe kreacje. No i powtórzę: niezmiernie mi się podobają te kamyki w nowych "produkcjach", szczególnie takie, jak w tym wisiorku, z naturalną dziurką, ukazujące całą ciężką prace natury nad swoim dzieckiem - wystarczy je opleść drucikiem, jak bluszczem i całość jest nieziemska ;) Więcej »
Dawno, dawno temu, w Elfickich warsztatach powstała Gwiazda Wieczorna, klejnot dla księżniczki. Zaklęto w nim światłość czarodziejską, owinięto w srebrne liście-skrzydła... A teraz przyszła do mnie. Kryształ jest naprawdę magiczny, widać przez niego świat, jakim był, zanim Elfy odpłynęły do Zachodnich Krain. A splot!!! Ewo, Galadrielo moja!!!
Reasumując: każdy 'wtajemniczony' poznaje, co to za wisior, a wszyscy zgonie twierdzą, że jest piękniejszy niż filmowy odpowiednik. Dzięki po tysiąckroć!!! Więcej »
Kolczyki są cudne, jak ze snów... nieprawdopodobne... Więcej »
Mam go! Piękny, urzekająca kompozycja kolorystyczna, perfekcja wykonania, wspaniała wyobraźnia.
Sama sobie gratuluję wyboru;-)
Dziękuję, Pani Ewo! Więcej »
Co tu dużo mówić: jest doskonała, jak niespodziewanie znaleziona rodzinna błyskotka, która przeleżała lata w starej szafie ;)...choć tak naprawdę nie jest "z szafy", tak jak tamten mebel z filmu , bransoletka przenosi mnie w świat magii i wyobraźni :) Więcej »
Pustynna droga z Vegas - donikąd, miejsce lepsze od tego, gdzieś był; automat do kawy trzeba naprawić, w małej kafejce tuż za zakrętem; gorący suchy wiatr przeszywa mnie, gdzieś dziecko płacze i nie mogę spać - ale czuję, nadchodzi zmiana, nadciąga tuż - słodkie wyzwolenie.... a ja, wołam Cię, czy mnie słyszysz?....te kolczyki są piękne jak ta piosenka :D, dziękuję Więcej »
Wyglądają smakowicie jak gorąca czekolada w jesienny wieczór... jesień co raz bliżej... zbliża się czas czekolady...!!! Więcej »
wiosna, wiosna, wiosna, ach, to ty .... :)
A teraz to ja, chodzę po mieście w tych pięknych kolczykach i czuję swoją wyjątkowość - a mówią, że kwiat paproci tylko w wigilię Jana.... Więcej »
Miłośc od pierwszego wejrzenia, przywiązanie od pierwszego założenia. "Nieważny rozmiar, ważne jak go użyć" mawiał o kluczu szeryf z Nottingham w "Facetach w rajtuzach" - a ja napiszę: niewazny rozmiar, jesli klucz uplotła Ewa - Vevka. Przyciąga wzrok, intryguje, urzeka swoim pieknem. Taki troche staromodny, pensjonarski, ale ozdobi nawet całkiem współczesną kreację. Po raz kolejny - DZIĘKI! Więcej »
Kolczyki są wspaniałe... tajemnicze i mroczne... trzymają w napięciu jak film... bardzo trafiona nazwa!! Więcej »