Wszystkie opinie

Polecam to cacuszko każdej kobiecie. Zdobi klapę marynarki, kamizelki, węzeł na apaszce, kapelusz. Gadżet totalnie retro, ale szczególnie teraz, po premierze 'Wielkiego Gatsby'ego' NIEZBĘDNY na toaletce damy lubiącej styl vintage. ... o urodzie splotów i mocy uwodzenia kamienia rozpisywać po raz kolejny się nie muszę :) Więcej »
Jest to 'najoryginalnijesza' ozdoba, jaką sobie ostatnio kupiłam. Wygląda dobrze zarówno na sukni wieczorowej, jak i na białym T-shircie z dżinsami...Dziękuję :) Więcej »
Patrzę na nią i widzę:
krople rosy rankiem na trawie...
łzy szczęścia mieszające się z uśmiechem...
krople majowego deszczu pachnącego wiosną... zimowe sopelki w wigilijną noc....
bransoletka na każdą szczęśliwą chwilę i okazję. Więcej »
to nie zwykła łódź, to statek flagowy, duma całej marynarki; a nawet dwa!!!! :) Więcej »
Powiedziałabym raczej, że matka krzesna :D Ale , ale... okazałość jego - okazała:) Więcej »
I Bóg stworzył: spinel, a człowiek widział, że to dobre było i pokrył go tytanem... A Vevka nanizała na drucik. I powstał kolejny klejnot godny bogów olimpijskich. Nieziemsko prezentuje się na moim nadgarstku. Nic dodać, nic ująć: powściągliwość i prostota formy w idealnym wydaniu. Dzięki! Więcej »
Są urocze, gdy je noszę, czuje się trochę jak mała dziewczynka, a trochę jak "postpunkowa" ;) rebeliantka. Zwiewne, a konkretne. Więcej »
Bardzo atrakcyjnie prezentuje się na nadgarstku, delikatna, elegancka. W realu o wiele ładniejsza niż na zdjęciu. Więcej »
Jestem zachwycona kolczykami oraz zausznicą. Są tak świetnie dopasowane do mojej osoby, iż mam wrażenie, że są częścią mojego ciała. niesamowite wrażenie. I te nazwy! Błyskotliwe i inteligentne co świadczy, że osoba robiąca tę biżuterię oprócz polotu i talentu jest inteligentna, a ja to bardzo cenie w ludziach. W pięciostopniowej ocenie gwiazdek daję 10! Polecam, kupujcie, a poczujecie się niepowtarzalni. Więcej »
Jest bajeczny. Pasuje do wielu stylizacji. W kamieniu, jak to w lapisie, znieruchomiał cały wszechświat. Czy można pokochać wisior? Można!!! Więcej »