Wszystkie opinie

no i wiszą na moich uszach.... są niezwykle delikatne, filigranowe, leciutkie jak....morska pianka (z której narodziła się Wenus ;) , jak obłoczek na letnim niebie, jak niebiańska Ambrozja....dziękuję bardzo, Autorko! Więcej »
Żadne elfy by się ich nie powstydziły - a już na pewno nie leśne ;) - ta soczysta zieleń koi oczy... kolejne cudeńko Więcej »
Indygo, intensywny szafir, jaskrawy granat, plus stare złoto, błyszcząca oliwka - to najpiękniejsze połączenie kolorów, jakie widziałam ostatnio na wybiegach w kreacjach wielkich projektantów - na pewno te kolczyki "porządzą" w tym roku :) Więcej »
Zjawiskowa jak nasza dusza... mieni się tysiącami barw i refleksów... Więcej »
Rzeczywiście. Wyjątkowy. Dla Twoich oczu tylko. Nie przegap :) Więcej »
Ta bransoletka jest urocza, miałam opory przed oddaniem jej siostrze - ale to w końcu jej prezent :).... Wygląd charmsików i charakter całości idealnie współgrają z nazwą: ozdoba jest kosmicznie, galaktycznie elegancka, tajemnicza i fantastycznie naukowa ;) Więcej »
Aż mnie zatkało!!! Trójkąt z koła, koło w trójkącie - jaka finezja formy!!!! Są BAJECZNE!!! Jednocześnie nawiązują do najlepszych wzorów biżuteryjnych średniowiecza - i są nowoczesne; i ten błękit ....jejkuuuuuuuuuu Więcej »
Nazwa mówi sama za siebie... Bardzo efektowne, sceniczne kolczyki, o wiele bardziej błyszczące, niż na zdjęciach. Drobne kamyczki są "przyszyte" do koronkowej blaszki, pysznie się je nosi. Mały też swój debiut w TVP ;) Więcej »
Szpilka doda charakteru każdej ślubnej fryzurze... szkoda że ślub mam już za sobą. Polecam każdej przyszłej Pannie Młodej... tym uciekającym również :) Więcej »
piękny gotycki klimat, dopełnią uroku koronek i aksamitów księcia Drakuli ;) Więcej »
Strona: 525354555657