Wszystkie opinie

Idzie wiosna, idzie wiosna, idzie wiosna!!! Aż oczy trudno oderwać. Więcej »
Szkoła lotu - od zmierzchu do świtu.
A od świtu do zmierzchu - deszcz błękitu. Więcej »
Wreszcie są u mnie - nieco krętą drogą, ale są :)... ZJAWISKOWE, to takie oklepane słowo, ale chyba najlepiej oddaje jak są piękne te kolczyki. Błyszczą "jak z bajki", magicznym światłem...ech... Więcej »
No powiedzmy sobie - kobitki są próżne, bywają przynajmniej... A nic tak nie podbudowuje poczucia własnej piękności jak piękny klejnot w uchu, czy na szyi; czasem nawet bardziej niż miłość najprzystojniejszego mężczyzny - bohaterka Vanity Fair to wiedziała... No dobrze, żarty, żartami - ale te kolczyki, pięknie wisząc w uszach, dają poczucie, że zawsze się uda i upiecze. To kwintesencja kobiecej mocy i czaru. Ewo, dziękuję po raz kolejny :* Więcej »
Pan Makbet i Lady Makbet - surowość i piękno. Zdrada, władza, czar. Minimalistyczny, ale nie do przeoczenia. Wyszukany, asymetryczny, czyli na czasie. Ale ma w sobie mnóstwo klasyki. 100 na 100!!! Więcej »
surowy wygląd materiałów zaskakująco kontrastuje z wyszukanym splotem, dając całości wygląd intrygujący i krzyczący: "noś mnie!" Więcej »
Takie kolczyki zamówiłam dla córki i jest bardzo zadowolona z prezentu. Ładnie zapakowane na prezent. DZIĘKUJE. !!! Więcej »
Kamienie są niezwykłe, komplet jest piękny.
Ale szczególnie zwracam uwagę na pracę Ewy, całość jest wykonana bardzo starannie, dopracowana w szczegółach. Robi wrażenie!
Gorąco polecam! Więcej »
szczęściara z tej Ani... ten wisior jest rewelacyjny, kamień - nie do przebicia, a splot nad nim - precyzyjnie doskonały :) Więcej »
" Oczy Twe jak piękne świece, w sercu źródło dwóch promieni plonie......... - Jesteś jedynym takim zjawiskiem..., jeden kamień jak Twe oczy na Twej alabastrowej dłoni ........" z MG. Więcej »