Wszystkie opinie

Jestem zachwycona kolczykami oraz zausznicą. Są tak świetnie dopasowane do mojej osoby, iż mam wrażenie, że są częścią mojego ciała. niesamowite wrażenie. I te nazwy! Błyskotliwe i inteligentne co świadczy, że osoba robiąca tę biżuterię oprócz polotu i talentu jest inteligentna, a ja to bardzo cenie w ludziach. W pięciostopniowej ocenie gwiazdek daję 10! Polecam, kupujcie, a poczujecie się niepowtarzalni. Więcej »
Jest bajeczny. Pasuje do wielu stylizacji. W kamieniu, jak to w lapisie, znieruchomiał cały wszechświat. Czy można pokochać wisior? Można!!! Więcej »
Śni mi się po nocach... Jest magiczny i hipnotyczny, kryształy są nie z tego świata!... Może wyślę jakiegoś zbira, jak Rochefort, żeby wykradł ten naszyjnik dla mnie - i dziesięciu muszkieterów mnie nie powstrzyma! Więcej »
ależ, to znowu JA dziękuję ;)
Trzecia odsłona 'kolczyków ze słońcem w nazwie' jest czarodziejska; królewski zestaw kolorów, okazała forma, ale LEKKOŚĆ piórka charakteryzują te przepyszne błyskotki - hit babiego lata :) Więcej »
Such a beautiful earrings! Thank you Vevka, you make awesome jewelry. I'll be back here :) Więcej »
Są niezwykłe, jak inspirujący je film :) Idealne dla dużej księżniczki Moany. Kryształki są taką "wisienką w torcie"...mniam Więcej »
Nieprawdopodobny i zjawiskowy,,,, brak słów na takie piękno... Więcej »
Wreszcie charmsy!!! Przeurocze maleńkie kwiatuszki prowokują do zabawy. Czekam na nowe modele :D Więcej »
okrutne....tego nie robi się....sroce..... ;(......czar svarovskiego działa Więcej »
Te cacka za nic nie przypominają nawet.. słodkiego.. listopada. Raczej do złudzenia nadają zmysłom widok niczym serce upojnego, fantazyjnego, gorącego lata. Cieszą oczy, zdobią uszy a serce wypełniają ciepłem i miłością. Więcej »