Wszystkie opinie

Piękny i uwodzicielski! I ten kolor! Jak czyste niebo w sierpniowe przedpołudnie...A ta plątanina sprężynek i łańcuszków jest po prostu zniewalająca....choć cała ta recenzyjka jest stanowczo za mało oryginalna jak na to cudo! Więcej »
czarowny, magiczny, jak komar zaklęty w bursztynie, tu liść zaklęty w srebrze; natura po raz kolejny służy człowiekowi, tym razem do ozdoby, rzucania uroku; aż oczu nie mogę oderwać, wiedźma Ewa przykuła mnie do ekranu... musi być mój!! Więcej »
Zawiesić babie kamień, nieco mniejszą wersję młyńskiego, na szyi i co? I się będzie cieszyć - ale tylko, gdy kamień oprawi nasza droga Ewa! Słodki to ciężar, rysunek na kamieniu - jak tajemnicze runy; wszystko splecione ciasno jak w tragedii Szekspira. Film, do którego nawiązuje nazwa, jest wizualnym majstersztykiem, a wisior sam w sobie wciąga oko w mistrzowską grę zagięć i połysków. WIELKIE DZIĘKI Więcej »
Cudnie mieni się na palcu... wyjątkowy, kobiecy, niepowtarzalny... Więcej »
Cudne, oryginalne, odważne,,, nic dodać nic ująć!! Więcej »
Jadowity jadeit i drugi zielony "awanturnik" - jak marzenie dla uparciucha pt. "Ania z Zielonego Wzgórza" Więcej »
Kocham tę bransoletkę. Soczystość koloru jest nieziemska, a piryty błyszczą jak grudki czystego złota prosto od matki-ziemi.... nie, no nie wiem, co pisać, jest przepiękna, tyle :) Więcej »
"People say sometimes that Beauty is only superficial. That may be so. But at least it is not so superficial as Thought is. To me, Beauty is the wonder of wonders. It is only shallow people who do not judge by appearances" - powiedział Henry Wotton, bohater powieści "The Picture of Dorian Gray" Oscara Wilde'a....piękno tego naszyjnika nie jest powierzchowne, porusza mnie aż do duszy - i obym nie musiała duszy zaprzedać diabłu za to cacko ;) Więcej »
Jest to NAJEFEKTOWNIEJSZA sztuka biżuterii w moim posiadaniu - gdy olbrzymie koło migocze na nadgarstku, każdy musi na niego spojrzeć... a ja przecież błyskotek miałam niemało... Więcej »
I mały pe es;-). Słowo ciało się stało, bo... dobra wróżka sprawiła, że bransoletka zdobi mój nadgarstek!Zachęcam do kliknięcia w opcję "zamów podobną", bo to naprawdę śliczne cudeńko!Wróżko! Jesli mnie czytasz, to raz jeszcze dziekuję za Twoje czary-mary! Więcej »