Wszystkie opinie

Fascynujący wytwór artystycznego dzieła, pełen fantazji i zmysłowej wyobraźni. Podobnie jak kolczyki"Powrót do przyszłości" -nieprawdopodobna rewelacja ! ! Więcej »
Są niesamowicie widowiskowe...muszę je mieć... Więcej »
Kochane kolczyki - stonowane, ale z krwistym akcentem; spore, ale nie przeszkadzają w zalatanym życiu. A pirytowe kółeczka są po prostu cudne i chyba bardziej niż koral przyciągają wzrok wraz z pytaniami: a co to to takie ładne? Więcej »
Znowu to ja wielki dzięki składam... a nazwę pozwoliłam sobie zasugerować tym pięknym kolczykom nie tyle na cześć filmu czy książki, a piosenki Kate Bush Wuthering Heights:
Out on the wiley, windy moors
We'd roll and fall in green
You had a temper, like my jealousy
Too hot, too greedy
How could you leave me?
When I needed to possess you?
I hated you, I loved you too...
i te kolczyki są dokładnie takie jak namiętność Cathy na wichrowym wrzosowisku... bladozielony powiew zaświatów na tle wybujałej zieloności nieposkromionej NATURY Więcej »
niezwykle tajemnicze, przykuwają spojrzenie otoczenia, które nie może się nadziwić ich pięknu. Więcej »
Tak!Tak!Taaaaaaak! Są cudowne! Niby prosta kompozycja, a jednak tak wspaniale oryginalna, a do tego wszystkiego są moje, moje, moooojeee :). Jedne z piękniejszych w mojej kolekcji, która będzie się stopniowo powiększać. dziękuję! Więcej »
Był na moim palcu tylko przez chwilę, a teraz mam go przed oczami i pewnie będzie mi się śnił po nocach. Muszę powiedzieć, że na palcu wygląda niezwykle EFEKTOWNIE. Jest duży (w sam raz!), elegancki, zdobi z klasą. Będzie mój (w przyszłości, mam nadzieje, niedalekiej)!To kwestia rozbicia skarbonki, odwiedzin u babci.. itp. ;-) Więcej »
Są zjawiskowe, pełne precyzyjnych detali i niesamowicie błyszczące! Kolejny zakup, który mi posłuży nie tylko "od wielkiego dzwonu", ale rozjaśni nawet zwykły pochmurny dzień. Jak je zakładam, czuję się jak Szeherezada, cesarzowa Chin i królowa piratów! Więcej »
WOW... zjawiskowe.... cudny pierścionek... jedyny w swoim rodzaju jak wszystko tutaj!! Więcej »
Zapach i dźwięk kobiety...? Stojącej nieruchomo na wzgórzu w porywach wiatru? :) Więcej »