Wszystkie opinie

Delikanta, urocza, jedyna w swoim rodzaju. Z pewnoscia warto jest miec ja na wlasnosc.

Wyglada bardzo oryginalnie. Więcej »
" Drakula "?.. W tajemnym i ciemnym zakamarku charakteru poczęło się dzikie pragnienie osnute silnym pożądaniem ......cudu!!!! - Gratulacje fascynującego dzieła, jego tytułu i wywołania z nim skojarzeń ! ! Więcej »
ultraciekawe, ultrapociągające ultrafiolety, zaiste ;) Więcej »
Ja dodam, kto właścicielką nie jest, a pragnie być baaaardzo;-).Kolczyki są przecudne!Moja pierwsza myśl o tym jak wyglądać mogłyby kolczyki "Spalone słońcem" była inna... a ta, gotowa wizja jest dowodem na to, że Vevce należy zaufać w 100%!Bo jej zmysł w tej materii jest po prostu FENOMENALNY I NIEZAWODNY!Uwielbiam "Spalonych słońcem"... a dzieło Ewy oddało jego klimat!!!!I jak zawsze podkreślę, skala oceny jest za wąska, zaznaczyć "dobre" to za mało...Pozdrawiam! Więcej »
Ten kolor! To będzie hit sezonu, ożywiający panujące na ulicy szaro-beżowe kreacje. No i powtórzę: niezmiernie mi się podobają te kamyki w nowych "produkcjach", szczególnie takie, jak w tym wisiorku, z naturalną dziurką, ukazujące całą ciężką prace natury nad swoim dzieckiem - wystarczy je opleść drucikiem, jak bluszczem i całość jest nieziemska ;) Więcej »
Dawno, dawno temu, w Elfickich warsztatach powstała Gwiazda Wieczorna, klejnot dla księżniczki. Zaklęto w nim światłość czarodziejską, owinięto w srebrne liście-skrzydła... A teraz przyszła do mnie. Kryształ jest naprawdę magiczny, widać przez niego świat, jakim był, zanim Elfy odpłynęły do Zachodnich Krain. A splot!!! Ewo, Galadrielo moja!!!
Reasumując: każdy 'wtajemniczony' poznaje, co to za wisior, a wszyscy zgonie twierdzą, że jest piękniejszy niż filmowy odpowiednik. Dzięki po tysiąckroć!!! Więcej »
Kolczyki są cudne, jak ze snów... nieprawdopodobne... Więcej »
Mam go! Piękny, urzekająca kompozycja kolorystyczna, perfekcja wykonania, wspaniała wyobraźnia.
Sama sobie gratuluję wyboru;-)
Dziękuję, Pani Ewo! Więcej »
Co tu dużo mówić: jest doskonała, jak niespodziewanie znaleziona rodzinna błyskotka, która przeleżała lata w starej szafie ;)...choć tak naprawdę nie jest "z szafy", tak jak tamten mebel z filmu , bransoletka przenosi mnie w świat magii i wyobraźni :) Więcej »
Pustynna droga z Vegas - donikąd, miejsce lepsze od tego, gdzieś był; automat do kawy trzeba naprawić, w małej kafejce tuż za zakrętem; gorący suchy wiatr przeszywa mnie, gdzieś dziecko płacze i nie mogę spać - ale czuję, nadchodzi zmiana, nadciąga tuż - słodkie wyzwolenie.... a ja, wołam Cię, czy mnie słyszysz?....te kolczyki są piękne jak ta piosenka :D, dziękuję Więcej »