Wszystkie opinie

Kobiece, delikatne, pełne uroku, pięknie prezentują się w uszach. Nie tylko do ślubu :P. Więcej »
Zjawiskowy, duży wisior o ciekawej kolorystyce; gustownie opleciony srebrem; niezwykle oryginalny; Pani Ewa potrafi tworzyć takie unikatowe cudeńka, ponieważ Jej twórczość wypływa prosto z serca. Dziękuję Pani Ewo za to arcydzieło. Więcej »
PRZEUROCZE; gustowne czerwone chwościki zestawione z ciekawymi kamieniami, które Artystka znakomicie osadziła w srebrze. Wszystko to sprawia, że są oryginalne, niepowtarzalne i wyjątkowe. DZIĘKUJĘ pięknie Pani Ewo. Więcej »
A wszystko TOTALNIE w moim stylu. CUDNE !!!!! Więcej »
I za kolczyki na slonce - dziekuje :) Więcej »
Pani Ewo , bardzo dziekuje za realizacje mojego nietypowego zamowienia. Dzisiaj dostalam przesylke i wszystko takie jak chcialam.
Kolczyki na deszcz :) Więcej »
Dziękuję za ten przepiękny zestaw bransoletek. Zależało mi na turmalinie, ale to rubin skradł moje serce. Nigdy nie widziałam tak pięknych rubinów w surowej postaci. Dziękuję! Będę polecać Pani stronę znajomym :) Więcej »
CUDNE! Dziękuję. Więcej »
Przecudne kolczyki z uroczymi chwościkami na wyjątkową okazję i nie tylko; dziękuję Pani Ewo z całego serca i gorąco polecam. Więcej »
Oryginalna, stylowa zakładeczka dla "mola" książkowego i nie tylko; świetnie wyprofilowana, o ciekawej kolorystyce; polecam i dziękuję Pani Ewo. Więcej »
Strona: 2345678910