Wszystkie opinie

Przepiękne, bardzo efektowne, niewątpliwie przyciągające uwagę, kobiece... Po prostu zachwycające! Dziękuję! :) Więcej »
Długo szukałam wisiorka z takim surowym turmalinem, jest wspaniały. Mam wrażenie, że czekał na mnie i gdy go założyłam stał się moją nierozerwalną częścią. Sporo czytałam o ochronnej mocy czarnego turmalinu. Odtąd nie będę się rozstawać z tym wisiorkiem. Będę z nim spać trzymając kryształ w dłoni, do kąpieli tez go nie zdejmę. Jest mój, tylko mój...MY PRECIOUS! Więcej »
Bardzo eleganckie kolczyki typowo na wyjście . Po prostu dzieło sztuki. Cudo !!! Więcej »
Bardzo piękny codzienny naszyjnik ale też dobrze wygląda na wieczór . Pięknie się komponuje z białą koszulą .
Jestem bardzo zadowolona .
Więcej »
Bardzo eleganckie i wielce efektowne kolczyki . Takie całodzienne:do pracy ale tez na romantyczną kolację . Bardzo twarzowe :)
Polecam Więcej »
Odebrałam kolczyki, prześliczne. Dziewczyny w biurze przymierzały bez opamiętania. Jesteś sławna, moja droga. Że instagram, że to od tej, co robi dla celebrytek itd. Wiesz, jakie zrobiły oczy, jak powiedziałam, że Cię znam i to całkiem dobrze? Więcej »
Niezwykle piękny naszyjnik, zachwyca starannością wykonania i pomysłowością A sam kamień księżycowy jest po prostu nieziemski, dech zapiera - słów brakuje by opisać jego piękno. Przesyłka kurierska błyskawiczna. Opakowanie ładne i pachnące. Z pewnością nie jest to ostatni zakup u Pani. Więcej »
pełna profeska. kolczyki suuuuuuper! dziewczyna zachwycona :) Więcej »
Kolczyki prześliczne, perfekcyjnie wykonane, modne i bardzo twarzowe. Jak zwykle 100% satysfakcji. Dziękuje również za niespodziankę Więcej »
Ależ piękny...jest mój! Kamień księżycowy dumnie błyszczy na piersi mej. Dziękuję z prezencik. Więcej »
Strona: 2345678910