Wszystkie opinie

When I saw it live, I fell totally in love with it! The cabochon reminds me of a cradle in winter... it brings to mind cuddling in a cradle during cold days ☺️ Hence, cat’s in the cradle as cats are just so cuddly and like warmth... Więcej »
A poetically beautiful piece by Ewa. Ewa you did it again! One can forget himself in the silver blue pendant reminding of clear calm waters of a mountain lake. The pearls just add something so noble and so elegant to this piece. Więcej »
Cudowny bardziej oryginalnej rzeczy nie miałam na palcu. Kontakt z Panią Ewą rewelacyjny. Gorąco polecam:) Więcej »
Odebrałem dzisiaj przesyłkę i jestem pod głębokim wrażeniem Pani dzieła :-) jest to więcej niż pewne, że w przyszłości wrócę jeszcze do Pani sklepu Vevka.pl :-)
Jestem również pewien, że naszyjnik oraz kolczyki przypadną do gustu mojej dziewczynie, której to zamierzam tę biżuterię wręczyć :-) Więcej »
Przesłodki pierścionek. Kształt rybki budzi uśmiech. Karneol ma niesamowitą barwę. Nie tylko brąz i pomarańcz, ale czasem w nim błyska bordo a nawet róż. Pasuje do wielu stylizacji. BAAARDZO DZIĘKUJĘ Więcej »
Uwaga! Nie mogę chodzić w nich do pracy. Pracuję z dziećmi i ilekroć pochylam się nad czyimś zeszytem, uczniowie kompulsywnie zaczynają głaskać chwościki. Są jak zaczarowani. Nie mogą się oderwać :) Trafione w 10, lekkie, modne i wygodne. Polecam :) Więcej »
Już trzeci rok z rzędu mąż kupuje mi na gwiazdkę prezenty ze sklepu Pani Ewy. Naszyjnik jest imponujący, a dzięki pomysłowości Twórczyni, to jakbym miała kilka naszyjników w jednym, bo można nosić go na różne sposoby. Po prostu cudowny! Poza tym pięknie zapakowany i pachnący Więcej »
Prześliczna. Tygrysie oko jest kamieniem zodiakalnym mojej Mamy. Jestem przekonana, że ucieszy ją gwiazdkowy prezent Więcej »
Bardzo dziękuję za wisior, jest naprawdę przepiękny :) Więcej »
Paczuszka dotarła, a wisiorek jest prześliczny , delikatny, ma też w sobie dobrą energię kryształu połączoną z ciepłą energią srebrnych splotów. Dodatek też pięknie razem wygląda. Co by ten Mikołaj bez Pani zrobił ? ;) Więcej »
Strona: 2345678910