Wszystkie opinie

The pieces hand made by Ewa are true masterpieces. Very unique and of a high quality. Each one of them has its own character. All of my pieces have been made based on my individual order. They are extra large pendants and rings. Really extra large! They all came out amazing! Stones used are labradorites, moonstones and agate druzy with pearls. I would certainly order from Ewa again. If anybody is looking for something really special, flawless and of high quality, I would recommend Ewa 100%!!! Więcej »
Ten naszyjnik jest taki, jak sobie wymarzyłam, albo i jeszcze piękniejszy. Zaczęło się od onyksowej rybki - amuletu. Onyks to kamień mojego zodiaku więc lubię go mieć na sobie. Poprosiłam o nietuzinkowy gadżet, w który można by tę rybkę wpisać i taki dostałam. Każdy dostrzega w nim coś innego: jedni bardzo nowoczesną formę biżuterii, inni przeciwnie - naszyjnik z filmów fantasy, jak ten Sansy z "Gry o tron". Jeszcze inni dopatrują się w nim biżuterii retro, art deco. I wszyscy mają rację bo Vevka swoim kunsztem połączyła metalowy czakram z zadziornym chwostem i oplecioną w stylu charakterystycznym dla siebie łezką. A w tym tkwi rybka... Światy równoległe... Dla mnie naszyjnik jest mroczny, tajemniczy i niemożliwy do zdefiniowania, dlatego skojarzenie go z najnowszym serialem Lyncha jest jak najbardziej na miejscu
DZIĘKI!!! Więcej »
When I saw it live, I fell totally in love with it! The cabochon reminds me of a cradle in winter... it brings to mind cuddling in a cradle during cold days ☺️ Hence, cat’s in the cradle as cats are just so cuddly and like warmth... Więcej »
A poetically beautiful piece by Ewa. Ewa you did it again! One can forget himself in the silver blue pendant reminding of clear calm waters of a mountain lake. The pearls just add something so noble and so elegant to this piece. Więcej »
Cudowny bardziej oryginalnej rzeczy nie miałam na palcu. Kontakt z Panią Ewą rewelacyjny. Gorąco polecam:) Więcej »
Odebrałem dzisiaj przesyłkę i jestem pod głębokim wrażeniem Pani dzieła :-) jest to więcej niż pewne, że w przyszłości wrócę jeszcze do Pani sklepu Vevka.pl :-)
Jestem również pewien, że naszyjnik oraz kolczyki przypadną do gustu mojej dziewczynie, której to zamierzam tę biżuterię wręczyć :-) Więcej »
Przesłodki pierścionek. Kształt rybki budzi uśmiech. Karneol ma niesamowitą barwę. Nie tylko brąz i pomarańcz, ale czasem w nim błyska bordo a nawet róż. Pasuje do wielu stylizacji. BAAARDZO DZIĘKUJĘ Więcej »
Uwaga! Nie mogę chodzić w nich do pracy. Pracuję z dziećmi i ilekroć pochylam się nad czyimś zeszytem, uczniowie kompulsywnie zaczynają głaskać chwościki. Są jak zaczarowani. Nie mogą się oderwać :) Trafione w 10, lekkie, modne i wygodne. Polecam :) Więcej »
Już trzeci rok z rzędu mąż kupuje mi na gwiazdkę prezenty ze sklepu Pani Ewy. Naszyjnik jest imponujący, a dzięki pomysłowości Twórczyni, to jakbym miała kilka naszyjników w jednym, bo można nosić go na różne sposoby. Po prostu cudowny! Poza tym pięknie zapakowany i pachnący Więcej »
Prześliczna. Tygrysie oko jest kamieniem zodiakalnym mojej Mamy. Jestem przekonana, że ucieszy ją gwiazdkowy prezent Więcej »
Strona: 34567891011