Wszystkie opinie

Dzisiaj je otrzymałam. Są prześliczne, delikatne i urocze. Będą pasowały do wszystkich odcieni szarości w mojej szafie :) Więcej »
Ja chcę jeszcze raz do Pierwszej Komunii! Ślicznie dziękujemy za realizację zamówienia. Baaardzoo :) Więcej »
Super! Więcej »
Wisiorek jest przepiękny – jeszcze ładniejszy niż na zdjęciu Więcej »
Dotarl do mnie wisior, jest przepiękny,dziękuję!Nigdy nigdzie wczesniej takich cudow nie widzialam. Więcej »
Ewo.... zbierałam się chwilkę do napisania tej opinii, bo chciałam, żeby była tak urzekająca, jak Twoje dzieło.... Niestety, nie da się. Co bym nie napisała, cudny zimny granat kamieni i skomplikowany splot srebra i tak przyćmią słowa.
To może choć od strony praktycznej zdanie. Kolczyki mają swoją wagę i bałam się, że będą to kolejne kolczyki "do opery", takie w których ładnie się stoi lub siedzi, ale chodzi lub tańczy już nie. MYLIŁAM SIĘ. Nie jestem ekspertem od fizyki ruchu, momentów obrotowych i środków ciężkości, ciężarków zwisających swobodnie lub na sztywno - ale wiem, że ten wzór, mimo masy, sprawdził się nawet na potańcówce. Mogą stać się klasykiem, który polecam. Więcej »
Pierścionek jest bardzo wygodny do noszenia. Nie gniecie paca, nie przytłacza ciężarem, nie zawadza. Blady antyczny róż rubinów jest dziś na topie więc pasuje mi do wielu stylizacji. Jest misterny i cieszę się, że go zamówiłam. Wyszedł lepiej niż sobie to wyobrażałam. Dziękuję! Więcej »
Dziękuję!!! Ta bransoletka jest urzekająca. Nie spodziewałam się, że będzie tak spektakularna. Miało być skromnie i na co dzień... no i jest...da się... ale co ten labradoryt i kamień księżycowy robią pod wpływem światła, szczególnie sztucznego. Efekt WOW! Kamyki lśnią jak oszalałe... wow Więcej »
Klejnot królewski zaiste. Kolorystyka cesarska. Ten opal, ach ten opal...noszę tęczę w uchu... Jestem fanką stopu gold-filled - lśni jak złoto i nie ciemnieje ani się nie ściera nawet przy długim noszeniu. Wiem, bo to nie pierwszy mój klejnot z tego metalu. Ta nausznica jest gwiazdą każdego wyjścia. Możesz mieć na sobie prostą małą czarną z bawełny, ale i tak zrobisz furorę w towarzystwie, bo Białej Królowej nie da się przegapić! Więcej »
Przepiękne, zachwycające, przyciągające uwagę. Cudownie prezentują się w uchu. Dziękuję! :) Więcej »
Strona: 456789101112