Bransoleta z gold-filled "Labirynt"

B850

SPRZEDANY!

 • Zapytaj o produkt
 • Zapytaj o produkt

  Bransoleta z gold-filled "Labirynt"

  Bransoleta z gold-filled "Labirynt"

  Niepowtarzalna, szeroka bransoleta wykonana od podstaw ręcznie z czystego srebra (próba 999) oraz gold-filled, w tym wypadku różowego (stopu zawierającego minimum 5% złota).

  Uzupełnij wszystkie pola przed wysłaniem pytania. :

  * Wymagane polaNiepowtarzalna, szeroka bransoleta wykonana od podstaw ręcznie z czystego srebra (próba 999) oraz gold-filled, w tym wypadku różowego (stopu zawierającego minimum 5% złota).


Niepowtarzalna, szeroka bransoleta wykonana od podstaw ręcznie z czystego srebra (próba 999) oraz gold-filled, w tym wypadku różowego (stopu zawierającego minimum 5% złota). Czym dokładnie jest gold-filled można przeczytać w opisie kategorii, a jest to stop niemal trzy razy droższy od srebra i zachowuje wszelkie właściwości i wygląd złota.  Aby nadać bransoletce antycznego charakteru, srebro zostało zaoksydowane, miejscami przetarte i wypolerowane. Niezwykle pracochłonny i unikatowy projekt.
Bransoleta nie posiada zapięcia, zakłada się ją przeciągając przez dłoń.
Biżuteria zostanie elegancko i bezpiecznie zapakowana do wysyłki.

Materiały:
- srebro próby 999
- gold-filled

Kolory:

szary, srebrny, złoty

Wymiary, waga:
Waga: 80 g. Średnica ok. 6,5 cm. Szerokość w najszerszym miejscu: 6,5 cm.

Więcej o filmie na

www.filmweb.pl

Labirynt(1986)

Tagi:

Opinie Opinie (1)

Średnia ocena:
0 1 2 3 4
5,00/5
Na podstawie 1 opinii Napisz opinię
0 1 2 3 4
(5/5

Od jakiegoś czasu koleżanki zarzucają mi, że ubieram się pod bransoletkę - TĘ bransoletkę, oczywiście. Właściwie mogłabym poza nią NIC nie nosić. Przykuwa wzrok tak mocno, że wiele osób nie zauważyłoby braku garderoby. Mistrzyni! Elegancka, trybalna, mocna, subtelna, splot sprzeczności... oksymoron...Jest jak majestatyczna korona, ale zupełnie nie przeszkadza w codziennych czynnościach. Przy śledzeniu jej zwojów można zapomnieć o świecie. Arcydzieło, na pewno tak. Zakochać się w grafitowo-miodowym drucie? Można, można...

Strona: 1