Bransoletka ze spinelem "Jestem aniołem śmierci"

B531

SPRZEDANY!

 • Zapytaj o produkt
 • Zapytaj o produkt

  Bransoletka ze spinelem "Jestem aniołem śmierci"

  Bransoletka ze spinelem "Jestem aniołem śmierci"

  Bardzo efektowna bransoletka wykonana z oksydowanego srebra oraz wysokiej jakości fasetowanych, naturalnych kamieni: okazałych briolettek spinelu tytanowego oraz oponek złocistego pirytu. Każdy kamień jest osobno umocowany do grubego łańcuszka na ręcznie wykonanej, srebrnej szpileczce.

  Uzupełnij wszystkie pola przed wysłaniem pytania. :

  * Wymagane polaBardzo efektowna bransoletka wykonana z oksydowanego srebra oraz wysokiej jakości fasetowanych, naturalnych kamieni: okazałych briolettek spinelu tytanowego oraz oponek złocistego pirytu. Każdy kamień jest osobno umocowany do grubego łańcuszka na ręcznie wykonanej, srebrnej szpileczce.


Bardzo efektowna bransoletka wykonana z oksydowanego srebra oraz wysokiej jakości fasetowanych, naturalnych kamieni: okazałych briolettek spinelu tytanowego oraz oponek złocistego pirytu. Każdy kamień jest osobno umocowany do grubego łańcuszka na ręcznie wykonanej, srebrnej szpileczce. Bransoletka pięknie prezentuje się na nadgarstku i może stanowić komplet z kolczykami o tej samej nazwie.

Materiały:
- spinel
- piryt
- srebro próby 925 i 999

Kolory:
czarny, złoty

Wymiary, waga:
Długość: 17 cm plus 3 cm łańcuszka przedłużającego. Waga : 43 g.

Więcej o filmie na www.filmweb.pl

Pusher III - Jestem aniołem śmierci (2005)
Tagi:

Opinie Opinie (1)

Średnia ocena:
0 1 2 3 4
5,00/5
Na podstawie 1 opinii Napisz opinię
0 1 2 3 4
(5/5
Punktacja:0 1 2 3 4

Jestem w pełni zadowolona z wykonania bransoletki. Została zrobiona z wielką starannością i dbałością o każdy szczegół, według moich wytycznych. Realizacja szybka. Dziękuję i polecam!

Strona: 1