Bransoletka z labradorytem "The Grey"

B514

SPRZEDANY!

 • Zapytaj o produkt
 • Zapytaj o produkt

  Bransoletka z labradorytem "The Grey"

  Bransoletka z labradorytem "The Grey"

  Bransoletka utrzymana  w tonacjach bieli i szarości, została wykonana z briolettek oraz fasetowanych oponek labradorytu i kamienia księżycowego. Całość w oksydowanym srebrze prób 925 i 999.

  Uzupełnij wszystkie pola przed wysłaniem pytania. :

  * Wymagane polaBransoletka utrzymana  w tonacjach bieli i szarości, została wykonana z briolettek oraz fasetowanych oponek labradorytu i kamienia księżycowego. Całość w oksydowanym srebrze prób 925 i 999.


Bransoletka utrzymana  w tonacjach bieli i szarości, została wykonana z briolettek oraz fasetowanych oponek labradorytu i kamienia księżycowego. Całość w oksydowanym srebrze prób 925 i 999. Ponieważ każdy kamień jest osobno umocowany do grubego srebrnego łańcuszka, każdy ruch nadgarstka wprawia bransoletkę w ruch i nadaje jej "życie". Labradoryt wykazuje migotliwą grę barw w odcieniach szaroniebieskich zwaną schillerescencja lub labradoryzacją. Natomiast kamień księżycowy odznacza się srebrzysto-niebiesko-perłową poświatą, ten rodzaj opalescencji przypomina światło księżyca i nazywany jest adularyzacją. Bransoletka pięknie prezentuje się na nadgarstku.

Materiały:
- labradoryt
- kamień księżycowy (moonstone)
- srebro próby 925 i 999

Kolory:
niebieski, biały, szary

Wymiary, waga:
Długość: 19 cm (na życzenie mogę dopasować długość). Waga : 35 g.

Więcej o filmie na www.filmweb.pl

Przetrwanie(2011)
Tagi:

Opinie Opinie (0)

Średnia ocena:
0 1 2 3 4
0/5
Na podstawie 0 opinii Napisz opinię