Bransoletka z iolitem "Vicky Cristina Barcelona"

B510

SPRZEDANY!

 • Zapytaj o produkt
 • Zapytaj o produkt

  Bransoletka z iolitem "Vicky Cristina Barcelona"

  Bransoletka z iolitem "Vicky Cristina Barcelona"

  Ekskluzywna bransoletka wykonana z oksydowanego srebra oraz wysokiej jakości mikrofasetowanych, naturalnych kamieni: okazałych briolettek iolitu i złocistego cytrynu oraz drobnych oponek iolitu i cytrynu.

  Uzupełnij wszystkie pola przed wysłaniem pytania. :

  * Wymagane polaEkskluzywna bransoletka wykonana z oksydowanego srebra oraz wysokiej jakości mikrofasetowanych, naturalnych kamieni: okazałych briolettek iolitu i złocistego cytrynu oraz drobnych oponek iolitu i cytrynu.


Ekskluzywna bransoletka wykonana z oksydowanego srebra oraz wysokiej jakości mikrofasetowanych, naturalnych kamieni: okazałych briolettek iolitu i złocistego cytrynu oraz drobnych oponek iolitu i cytrynu. Do bransoletki dołączyłam również kilka kostek kryształków Swarovski w kolorze Crystal Copper, który świetnie współgra z kolorem iolitu i cytrynu. Każdy kamień jest osobno umocowany do grubego łańcuszka na ręcznie wykonanej, srebrnej szpileczce, co sprawia, że każdy ruch nadgarstka wprawia bransoletkę w ruch nadając jej swoistego rodzaju "życie". Bransoletka pięknie prezentuje się na nadgarstku i może stanowić komplet z kolczykami o tej samej nazwie.

Materiały:
- iolit
- cytryn
- kryształy Swarovski®
- srebro próby 925 i 999

Kolory:
żółty, niebieski, granatowy

Wymiary, waga:
Długość: 19 cm (na życzenie mogę dopasować długość). Waga : 40 g.

Więcej o filmie na www.filmweb.pl

Vicky Cristina Barcelona
Tagi:

Opinie Opinie (0)

Średnia ocena:
0 1 2 3 4
0/5
Na podstawie 0 opinii Napisz opinię