Bransoletka z bursztynem "Siedem lat w Tybecie"

B1447

SPRZEDANY!

 • Zapytaj o produkt
 • Zapytaj o produkt

  Bransoletka z bursztynem "Siedem lat w Tybecie"

  Bransoletka z bursztynem "Siedem lat w Tybecie"

  Okazała bransoleta wykonana z bursztynu w formie walców, surowych krążków tygrysiego oka, agatu tybetańskiego w formie walca oraz srebra próby 925.

  Uzupełnij wszystkie pola przed wysłaniem pytania. :

  * Wymagane polaOkazała bransoleta wykonana z bursztynu w formie walców, surowych krążków tygrysiego oka, agatu tybetańskiego w formie walca oraz srebra próby 925.Ta okazała bransoletka należy do mini kolekcji składającej się zaledwie z czterech bransoletek, którą wykonałam z bursztynu w formie walców, surowych krążków tygrysiego oka, agatu tybetańskiego w formie walca oraz srebra próby 925. Wszystkie użyte minerały są naturalne, srebro oksydowane i satynowane. Bardzo oryginalna ozdoba nadgarstka. Polecam!

Materiały:
- bursztyn
- tygrysie oko
- agat tybetański
- srebro próby 925

Kolory:
brązowy, beżowy, bursztynowy, srebrny

Wymiary:
Długość: 19,5 cm. 35 g.

Więcej o filmie na www.filmweb.pl

Siedem lat w Tybecie (1997
Tagi:

Opinie Opinie (1)

0 1 2 3 4
(5/5

Bransoletka jest doskonała, bardzo oryginalnie dobrane kamienie, faktycznie przywodzi na myśl film "Siedem lat w Tybecie", może przez ten niezwykły agat, a może przez surowość srebra. Mimo rozmiaru kamieni, bransoletka jest lekka i wygodna - idealnie dopasowana długość, mam nadgarstek 16 cm i obawiałam się, że będzie za długa, ale jest idealnie. Przesyłka ekspresowa i dziękuję za uroczy upominek, to się ceni :)

Strona: 1