Bransoletka z bursztynem "Siedem lat w Tybecie"III

B1437

SPRZEDANY!

 • Zapytaj o produkt
 • Zapytaj o produkt

  Bransoletka z bursztynem "Siedem lat w Tybecie"III

  Bransoletka z bursztynem "Siedem lat w Tybecie"III

  Okazała bransoleta wykonana z bursztynu w formie walców, surowych krążków tygrysiego oka, agatu tybetańskiego w formie walca oraz srebra próby 925.

  Uzupełnij wszystkie pola przed wysłaniem pytania. :

  * Wymagane polaOkazała bransoleta wykonana z bursztynu w formie walców, surowych krążków tygrysiego oka, agatu tybetańskiego w formie walca oraz srebra próby 925.
Ta okazała bransoletka należy do mini kolekcji składającej się zaledwie z czterech bransoletek, którą wykonałam z bursztynu w formie walców, surowych krążków tygrysiego oka, agatu tybetańskiego w formie walca oraz srebra próby 925. Wszystkie użyte minerały są naturalne, srebro oksydowane i satynowane. Bardzo oryginalna ozdoba nadgarstka. Polecam!

Materiały:
- bursztyn
- tygrysie oko
- agat tybetański
- srebro próby 925

Kolory:
brązowy, beżowy, bursztynowy, srebrny

Wymiary:
Długość: 20 cm. 38 g.

Więcej o filmie na www.filmweb.pl

Siedem lat w Tybecie (1997
Tagi:

Opinie

Opinie Opinie (1)

0 1 2 3 4
(5/5

Kolejny zakup i kolejny zachwyt! Bardzo inteligentnie dobrane kamienie uzupełnione "postarzonym" srebrem. Kocham kolory ziemi, taka bransoletka będzie pasować mi do wszystkiego. I choć nie była tania, to warta swej ceny, bo jest naprawdę okazała, a ja lubię gdy biżuterię widać. Krótko mówiąc kolejny raz się nie zawiodłam :). Ponadto dziękuję bardzo za prezent w postaci pasujących do bransoletki kolczyków. To bardzo miłe i zaskakujące.

Strona: 1