Bransoletka z labradorytem "Niebiosa mogą zaczekać"V

B2446

SPRZEDANY!

 • Zapytaj o produkt
 • Zapytaj o produkt

  Bransoletka z labradorytem "Niebiosa mogą zaczekać"V

  Bransoletka z labradorytem "Niebiosa mogą zaczekać"V

  Bransoletka wykonana z surowych kawałków labradorytu o jasno-szarej barwie oraz srebra próby 925. Pod wpływem kąta padania światła labradoryt wykazuje migotliwą grę barw w kolorach złoto-niebieskich czego niestety nie udało mi się uchwycić na zdjęciach. Srebro oksydowane (przyciemnione) i polerowane.

  Uzupełnij wszystkie pola przed wysłaniem pytania. :

  * Wymagane polaBransoletka wykonana z surowych kawałków labradorytu o jasno-szarej barwie oraz srebra próby 925. Pod wpływem kąta padania światła labradoryt wykazuje migotliwą grę barw w kolorach złoto-niebieskich czego niestety nie udało mi się uchwycić na zdjęciach. Srebro oksydowane (przyciemnione) i polerowane.


Bransoletka wykonana z surowych kawałków labradorytu o jasno-szarej barwie oraz srebra próby 925. Pod wpływem kąta padania światła labradoryt wykazuje migotliwą grę barw w kolorach złoto-niebieskich czego niestety nie udało mi się uchwycić na zdjęciach. Na życzenie wyślę film lub zdjęcie w świetle dziennym. Srebro oksydowane (przyciemnione) i polerowane.

Materiały:
- labradoryt
- srebro próby 925

 Kolory:
niebieski, złoty, zielony, srebrny

 Wymiary:
Długość: ok. 20 cm plus przedłużenie. Waga: 20 g.

Więcej o filmie na www.filmweb.pl

Niebiosa mogą zaczekać
Tagi:

Opinie Opinie (1)

Średnia ocena:
0 1 2 3 4
5,00/5
Na podstawie 1 opinii Napisz opinię
0 1 2 3 4
(5/5
Punktacja:0 1 2 3 4

Kamień zorzy polarnej! Jak zorza tańczą refleksy w jego wnętrzu. Zwycięski płomień w szarej materii, odblask Wszechświata. Chłód i ogień. Cała bransoletka w blasku. Refleksy są niebieskie i złociste, ale widzę tutaj nawet lekki fiolet. Ponadczasowy urok surowych bryłek zamknięty w nowoczesnej formie. Cóż za niezwykłość! Czarowna legenda, a może rzeczywistość... Jestem pod wrażeniem urody tej bransoletki. Jej migotliwość i lekkość pochodzi zarówno od kamieni, jak i pięknego łańcuszka o fakturze pełnej światła. Biżuteria jest zjawiskowa.
Kiedy przeglądam tę witrynę, widzę piękne rzeczy, ale dopiero w ich rzeczywistym obrazie, chłodzie i muzyce srebra i kamieni, dostrzegam, w co zmieniają się dzieła natury pod dotknięciem geniuszu koncepcji i artyzmu wykonania.
Wielkie podziękowania również za kolczyki do kompletu, stylowe opakowanie z muszelką i własnoręczne opisy-liściki, będące wzruszającym świadectwem dbałości Twórczyni o nas, klientów. Widać, że każde dzieło Artystki jest osobnym światem, dopracowanym perfekcyjnie, z pozytywnym przekazem dla odbiorcy. To bezcenne.

Strona: 1