Kolczyki ze spinelem "Caravaggio"

K1081

SPRZEDANY!

 • Zapytaj o produkt
 • Zapytaj o produkt

  Kolczyki ze spinelem "Caravaggio"

  Kolczyki ze spinelem "Caravaggio"

  Niezwykle oryginalne kolczyki, od podstaw ręcznie wykonane z fasetowanych briolettek kwarcu turmalinowego, fioletowych cyrkonii, drobnych oponek spinelu pokrytego tytanem, oponek ametystu i srebra.

  Uzupełnij wszystkie pola przed wysłaniem pytania. :

  * Wymagane polaNiezwykle oryginalne kolczyki, od podstaw ręcznie wykonane z fasetowanych briolettek kwarcu turmalinowego, fioletowych cyrkonii, drobnych oponek spinelu pokrytego tytanem, oponek ametystu i srebra.


Kolczyki wykonane na zamówienie Pana Mirka. Niezwykle oryginalne kolczyki, od podstaw ręcznie wykonane z fasetowanych briolettek kwarcu turmalinowego, fioletowych cyrkonii, drobnych oponek spinelu pokrytego tytanem, oponek ametystu i srebra. Do wykończeń użyłam srebra złoconego 24 karatowym złotem, które pięknie kontrastuje z czernią oksydowanego srebra.

Materiały:
- kwarc
- spinel
- ametyst
- cyrkonie
- srebro próby 925 i 999 (w tym srebro złocone - vermeil)

Kolory:
fioletowy, złoty, czarny, szary

Wymiary:
Długość bez bigli: 7 cm.  Szerokość: 4,5 cm. Waga: 22,5 g.

Więcej o filmie na www.filmweb.pl

Caravaggio(1986)
Tagi:

Opinie Opinie (1)

Średnia ocena:
0 1 2 3 4
5,00/5
Na podstawie 1 opinii Napisz opinię
0 1 2 3 4
(5/5

Na początku był fluoryt: zielony z purpurową wstęgą w dzień, liliowy z krwawą kreską w nocy: kamień-tajemnica... dostał się on w magiczny oplot na młocie Thora wielkiej mocy; czerń i złoto, jak bogactwo i śmierć, nasze demony - i demony Caravaggia też :)dziękuję!!!

Strona: 1