Kolczyki z różowym kwarcem "Duma i uprzedzenie"

K1569

SPRZEDANY!

 • Zapytaj o produkt
 • Zapytaj o produkt

  Kolczyki z różowym kwarcem "Duma i uprzedzenie"

  Kolczyki z różowym kwarcem "Duma i uprzedzenie"

  Bardzo twarzowe, urzekające i romantyczne kolczyki wykonane z kalii wyrzeźbionych w różowym kwarcu. Z kwiatów kalii wypływają kaskady naturalnych pereł w kolorze pudrowego różu, oraz naturalnych kamieni szlachetnych i półszlachetnych - różowego topazu, opalu peruwiańskiego i białego koralu.

  Uzupełnij wszystkie pola przed wysłaniem pytania. :

  * Wymagane polaBardzo twarzowe, urzekające i romantyczne kolczyki wykonane z kalii wyrzeźbionych w różowym kwarcu. Z kwiatów kalii wypływają kaskady naturalnych pereł w kolorze pudrowego różu, oraz naturalnych kamieni szlachetnych i półszlachetnych - różowego topazu, opalu peruwiańskiego i białego koralu.


Bardzo twarzowe, urzekające i romantyczne kolczyki wykonane z kalii wyrzeźbionych w różowym kwarcu. Z kwiatów kalii wypływają kaskady naturalnych pereł w kolorze pudrowego różu, oraz naturalnych kamieni szlachetnych i półszlachetnych - różowego topazu, opalu peruwiańskiego i białego koralu. Pozostałe elementy wykonane ze srebra prób 925 i 999. Całość utrzymana w marzycielskich, pastelowych tonacjach różu i bieli. Kolczyki wspaniale prezentują się na uszach w niezwykły sposób ozdabiając twarz i wydłużając szyję.

Materiały:
- kwarc różowy
- naturalne perły słodkowodne
- opal peruwiański
- topaz
- biały koral
- srebro próby 999
- srebro próby 925 i 999

Kolory:
różowy, biały

Wymiary:
Długość: bez bigli - 6 cm. Waga: 17 g.

Więcej o filmie na www.filmweb.pl

Duma i uprzedzenie(2005)
Tagi:

Opinie Opinie (0)

Średnia ocena:
0 1 2 3 4
0/5
Na podstawie 0 opinii Napisz opinię