Kolczyki z labradorytem "Gra o tron"

K1448

SPRZEDANY!

 • Zapytaj o produkt
 • Zapytaj o produkt

  Kolczyki z labradorytem "Gra o tron"

  Kolczyki z labradorytem "Gra o tron"

  Pełne przepychu ekskluzywne kolczyki wykonane z wysokiej jakości minerałów: naturalnych pereł w kolorze szaroniebieskim, drobnych oponek labradorytu i naturalnego tanzanitu, fasetowanych labradorytów kształcie wrzeciona (kl. AAA) oraz srebra prób 999 i 925.

  Uzupełnij wszystkie pola przed wysłaniem pytania. :

  * Wymagane polaPełne przepychu ekskluzywne kolczyki wykonane z wysokiej jakości minerałów: naturalnych pereł w kolorze szaroniebieskim, drobnych oponek labradorytu i naturalnego tanzanitu, fasetowanych labradorytów kształcie wrzeciona (kl. AAA) oraz srebra prób 999 i 925.


Pełne przepychu ekskluzywne kolczyki wykonane z wysokiej jakości minerałów: naturalnych pereł w kolorze szaroniebieskim, drobnych oponek labradorytu i naturalnego tanzanitu, fasetowanych labradorytów kształcie wrzeciona (kl. AAA) oraz srebra prób 999 i 925. Całość utrzymana w szaroniebieskich tonacjach. Labradoryt w zależności od kąta padania światła wykazuje migotliwą grę barw w odcieniach niebieskich i złotych.Wykonanie w całości ręczne przy zastosowaniu pracochłonnej techniki wire wrapping.

Materiały:
- perły słodkowodne
- labradoryt
- tanzanit
- srebro próby 925, 999

Kolory:
szary, niebieski

Wymiary:
Długość bez bigli: 8 cm. Średnica ok. 3 cm. Waga: 20,6 g.

Więcej o filmie na www.filmweb.pl

Tagi:

Opinie Opinie (0)

Średnia ocena:
0 1 2 3 4
0/5
Na podstawie 0 opinii Napisz opinię