Kolczyki motyle "Alicja po drugiej stronie lustra"

K2592

SPRZEDANY!

 • Zapytaj o produkt
 • Zapytaj o produkt

  Kolczyki motyle "Alicja po drugiej stronie lustra"

  Kolczyki motyle "Alicja po drugiej stronie lustra"

  Ekskluzywne kolczyki w kształcie motyli wykonane ręcznie pracochłonną techniką wire wrapping. Kolczyki powstały ze srebra oraz fasetowanych oponek granatu i spinelu. Kolczyki są okazałe a jednocześnie delikatne.

  Uzupełnij wszystkie pola przed wysłaniem pytania. :

  * Wymagane polaEkskluzywne kolczyki w kształcie motyli wykonane ręcznie pracochłonną techniką wire wrapping. Kolczyki powstały ze srebra oraz fasetowanych oponek granatu i spinelu. Kolczyki są okazałe a jednocześnie delikatne.


Ekskluzywne kolczyki w kształcie motyli wykonane ręcznie pracochłonną techniką wire wrapping. Kolczyki powstały z oksydowanego srebra oraz fasetowanych oponek granatu i spinelu. Kolczyki są okazałe a jednocześnie delikatne.
Biżuteria ocechowana i sygnowana, do wysyłki zostanie elegancko zapakowana.

Materiały:
- granat
- spinel
- srebro prób 999 i 925

Kolory:
czarny, srebrny, bordowy

Wymiary:
Długość kolczyków bez bigli: 7 cm. Waga jednego kolczyka: 13 g.

Więcej o filmie na

www.filmweb.pl

Alicja po drugiej stronie lustra(2016)

Tagi:

Opinie Opinie (1)

Średnia ocena:
0 1 2 3 4
5,00/5
Na podstawie 1 opinii Napisz opinię
0 1 2 3 4
(5/5

Coś przeuroczego! Motyle, wróżki, Calineczki... Płatki zastygłe przy uchu, jak kolibry w tańcu za nektarem... Cudowny wzór: lekki, kokieteryjny. Z drugiej strony, całkiem solidne. Ale na uchu w ciągłym ruchu, jakby chciały zerwać drut i odlecieć... Nie dam - kocham je. Warto też zwrócić uwagę na elegancki dobór kolorów kamieni na motylich skrzydłach - wyglądają świetnie w świetle dnia jak i w sztucznym blasku reflektorów.

Strona: 1